Arnold Schwarzenegger w Mortal Kombat

O tym, że Terminator wkroczy do świata jednej najpopularniejszych komputerowych bijatyk, było wiadomo już od jakiegoś czasu. Teraz możemy sprawdzić, jak wygląda to w rzeczywistości. Oczywiście tej wirtualnej.

schwarzenegger.JPG


Były gubernator stanu Kalifornia pojawia się w uniwersum Mortal Kombat. Oczywiście nie prowadzi tam kampanii wyborczej, ani nie przemawia do tłumu na wiecu. Jako kultowy Terminator jest zajęty zabijaniem każdego, kto stanie mu na drodze. Postać Schwarzeneggera jest bonusem do gry Mortal Kombat XI, która ukazała się w kwietniu 2019 roku. 

W filmie ujawnionym niedawno przez Warner Bros. możemy zobaczyć, co potrafi filmowy cyborg.

Terminator ma oczywiście twarz popularnego aktora, świetnie posługuje się bronią, skacze, pojawia się i znika niczym Józek z piosenki Bajmu. Nagranie pokazuje również, że po spaleniu ludzkiej powłoki Terminator walczy nadal jako metalowy szkielet.Oprócz kultowego cyborga, twórcy zaplanowali jeszcze innych dodatkowych bohaterów: Sindel, Jokera i Spawna. Postaci będą dostępne dla nabywców Kombat Pack. Najszybciej dostępny będzie właśnie Terminator, który pojawi się 8 października. Kolejni pojawią się odpowiednio 26 listopada, 28 stycznia i 17 marca.

Pierwsza gra z serii Mortal Kombat ukazała się w 1992 roku w wersji na automaty, następnie przekonwertowano ją na PC i komputery. Oprócz nowatorskiej technologii, produkcja zasłynęła tak wysokim poziomem brutalności, że w Stanach Zjednoczonych została powołana specjalna organizacja oceniająca zawartość gier wideo. ZOBACZ TAKŻE: KTÓRE DYSCYPLINY NAJCZĘŚCIEJ SIĘ WSPOMAGAJĄ

 


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Wtorek 08.10.2019