Czy Robert i Anna Lewandowscy zmienią miejsce zamieszkania?

Latem 2024 roku po zakończeniu mistrzostw Europy miną dokładnie 2 lata od momentu, w którym Robert Lewandowski podpisał swój profesjonalny kontrakt z FC Barceloną. Czy Polak zostanie w tym klubie również na kolejny sezon?

fcb.jpg

Słoneczna Barcelona

Robert i Anna Lewandowscy bez wątpienia nie żałują decyzji o zmianie miejsca zamieszkania, jakimi były przenosiny z Monachium do słonecznej Barcelony. Po relacjach, które w mediach społecznościowych wyrzuca Polska, para widać, że doskonale czują się w słonecznej Katalonii i były to dobre przenosiny na kanwie prywatnej. Trochę inaczej może wyglądać to jednak pod kątem zawodowym, ponieważ pomimo tego, że Robert Lewandowski zapewnia, że była to dobra decyzja, to jednak nie ma wątpliwości, że jest obecnie w słabszej formie niż w przypadku występów dla Bayernu Monachium. W tamtym klubie cała drużyna grała praktycznie pod reprezentanta Polski, a tutaj stał się on jednym z wielu. Dodatkowo w 2023 roku Polak znacząco obniżył loty i pojawiły się nawet pierwsze doniesienia o możliwym transferze w letnim okienku.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon dla Roberta Lewandowskiego na hiszpańskich boiskach zakończył się sporym sukcesem, jakim było wywalczenie mistrzostwa Hiszpanii. Polak został również królem strzelców tych rozgrywek, dzięki czemu wiele osób, które obstawiło u bukmachera, trafiło swoje kupony.

Bukmacher w obecnych czasach oferuje zdecydowanie więcej propozycji niż tylko typy na zakłady sportowe. W ofercie pojawiają się również wydarzenia około boiskowe, jak chociażby transfery. Bardzo możliwe, że w letnim okienku transferowym pojawią się więc propozycje u legalnego bukmachera dotyczące obstawiania przyszłego miejsca zamieszkania przez polską parę.

Czas na zmiany?

Latem miną dokładnie 2 lata od czasu, gdy Robert Lewandowski podpisał kontrakt z Barceloną. Pierwszy sezon w wykonaniu reprezentanta Polski był wielkim sukcesem, natomiast druga kampania nie wypada już tak dobrze. Nic więc dziwnego, że w hiszpańskich mediach temat coraz głośniej grzany jest potencjalny transfer reprezentanta polski. Wynika to również z faktu, że obecnie posiada on jedną z najwyższych pensji w klubie, a jego kontrakt jest zrobiony w zapisach progresywnych, czyli jego pensja rośnie z każdym kolejnym sezonem. Niewykluczone więc, że ze względu na słabą sytuację finansową klubu z Katalonii, Barcelona postara się spieniężyć Roberta Lewandowskiego, aby zejść z jego kontraktu. Tym bardziej, że zimą do klubu dołączył młody talent, który występuje właśnie na pozycji reprezentanta Polski.

Nie byłoby to więc wielkim zaskoczeniem, jeśli Polska para w 2024 roku zmieniłaby po raz kolejny miejsce zamieszkania. Kto wie, być może Robert Lewandowski pokusi się o transfer do Stanów Zjednoczonych podobnie jak Lionel Messi? A może jednak nadal postanowi grać na najwyższym poziomie w Anglii? Pytań jest wiele, a odpowiedzi poznamy już w letnim okienku transferowym.

Więcej z życia gwiazd

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X - @Mati_N95 


Dodał(a): redakcja Czwartek 15.02.2024