Dwie gry dostępne za darmo w Epic Games

Do 3. października można za darmo pobrać dwie gry: Metro 2033 oraz generator światów Everything. Jeśli ich nie znacie, to warto sprawdzić, na czym polegają.

metro.JPG

Metro 2033 Redoux to gra typu first person shooter. Gra powstała w 2010 roku na podstawie powieści Została stworzona na podstawie powieści Dymitra Głuchowskiego. Nowa wersja została podrasowana graficznie i wprowadzono nowe funkcje takie jak możliwość wyczyszczenia wizjera maski gazowej czy tryb survival.

Akcja rozgrywa się w tunelach moskiewskiego metra, w których mieszkają ludzie od czasów katastrofy nuklearnej. Fabuła przenosi graczy do roku 2033, kiedy pod ziemią zdążyło urodzić się już całe pokolenie. Główny bohater musi udać się do samego serca podziemnej kolejki, aby ostrzec ludzi przed nadchodzącym niebezpieczeństwem. Jak można się domyślać, nie będzie to prosta wyprawa.Druga z gier dostępnych za darmo w Epic Games to symulacja rzeczywistości. Podczas gry użytkownik może przejmować kontrolę nad wszystkim, co jest obecne we wszechświecie – od najmniejszych zwierząt po całe galaktyki. Gracz sam ustala cel rozgrywki, której towarzyszą… wykłady z filozofii i relaksacyjna muzyka. Warto też dodać, że gra była jednym z trzech austriackich kandydatów do Oscara w 2018 roku w kategorii nieanglojęzycznego filmu krótkometrażowego.Gry są dostępne do pobrania do 3 października, ale Epic Games Store już zapowiedział, że po tym terminie udostępni kolejne tytuły za darmo.


ZOBACZ 
TAKŻE: LEAUGE OF LEGENDS I LUKSUSOWA MARKA PODJĘŁY WSPÓŁPRACĘ


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Piątek 27.09.2019