Fitness: kaloryfer w tydzień

Tylko dzięki naszej cudownej metodzie po siedmiu dniach* będziesz mógł pochwalić się doskonałą rzeźbą brzucha.

Fitness: kaloryfer w tydzień


Trening mięśni brzucha powinien być poprzedzony rozgrzewką — radzi Janusz Jackowski, były instruktor polskich policyjnych jednostek antyterrorystycznych. — Przed właściwymi ćwiczeniami wykonaj więc kilkadziesiąt skrętów tułowia, skłonów, krążeń biodrami. Cała rozgrzewka nie powinna ci zabrać więcej niż 5 minut. Ruchy, które wykonujesz, mają być powolne i dokładne. Jeżeli będą szybkie, „szarpane”, będziesz miał złudzenie efektywniejszego treningu, ale tak naprawdę tylko skrócisz włókna mięśniowe, zamiast je rozbudować. I na koniec najważniejsze: długi trening wcale nie oznacza większego przyrostu mięśni. Ćwiczenia powinny być krótkie (15 minut), ale intensywne!

Fitness: kaloryfer w tydzień
Ćwiczenie 1
Połóż się na plecach, ręce spleć na karku. Teraz podciągaj kolana do klatki piersiowej. Wykonaj trzy powtórzenia po 30 ruchów. Możesz  ćwiczyć rano i wieczorem.


Fitness: kaloryfer w tydzień
Ćwiczenie 2
Unieś nogi i ugnij je w kolanach. Podnieś tułów do góry i skręć ramiona, dotykając łokciem kolana (raz lewego, raz prawego). Wykonaj trzy powtórzenia po 25 uniesień.


Fitness: kaloryfer w tydzień
Ćwiczenie 3
Rozkrok! W jednej dłoni sztangielka, drugą załóż za głowę. Przechyl się w kierunku wolnej ręki na wdechu. Wydech przy maksymalnym wychyleniu.


*Skuteczność metody w 7 dni gwarantujemy tylko w połączeniu z medytacją, afirmacją oraz popijaniem naparu z włosów borsuka.Dodał(a): ckm Środa 20.07.2011