Fitness: Poker

Jedyny sport, w którym tak samo jak twarda głowa potrzebny jest twardy tyłek. Weź wysiedź tyle przy zielonym stoliku...
Poker

Greg Raymer to jeden z najlepszych pokerzystów świata.  Człowiek—skamielina (tak go nazywają) od wielu lat startuje w najbardziej prestiżowych zawodach pokerowych świata — World Series. Zwyciężył w tym turnieju w 2004 r. zgarniając 5 milionów dolarów i od tamtej pory nie musi martwić się o kasę. Raymer twierdzi, że najważniejsze w grze jest rozgryzienie psychiki przeciwnika wspierane rachunkiem prawdopodobieństwa. Ciekawie, co nie?

MÓZG
Fachowcy oceniają, że szczytowe możliwości intelektualne gracz w pokera on-line osiąga w wieku ok. 25 lat, zaś tzw. gracz live w wieku 33–35 lat. Trening zacznij po maturze!

OCZY
Analizuj tzw. tellsy, czyli reakcje, które zdradzają taktykę rywali. Najczęściej pojawiają się w okolicach oczu i ust. Aby je ukryć, panuj nad mimiką oraz zasłoń się okularami.

ŁOKCIE
Nieruchome tkwienie przy stoliku po prostu męczy ciało i umysł. Aby zachować pełną koncentrację, wstań i wykonaj kilka skłonów, wymachów i przysiadów, napij się wody.

OBRĄCZKA
Poker wymaga poświęcenia. Dlatego specjaliści zalecają nie tylko higieniczny tryb życia, ale także zachowanie statusu singla – co pozwala koncentrować się tylko na grze.

Dodał(a): B.B. Środa 07.09.2011