Fitnesski od tyłu

Co prawda do lata jeszcze zostało sporo czasu, ale wyrzeźbienie pośladków idealnych również trochę zajmuje. Dlatego podglądamy fit laski w internecie i pokazujemy ich ćwiczenia na pupę. Zatem podeślij ten materiał swojej kobiecie, by pękać z dumy podczas letnich wypadów ze znajomymi nad morze. Oczywiście nie zapominaj sprawdzać organoleptycznie jej postępów i motywuj ją odpowiednio.
fitnesski-od-tylu.jpg


JEN SELTER

Najbardziej znane pośladki w branży fitness. Laska, która ruszyła tyłkiem i przyniósł jej gigantyczne zyski. Idealny przykład na to, jak pasja może zmienić się w styl życia. Rok temu, gdy pisaliśmy o jej kultowych pośladkach, miała 1,7 miliona obserwatorów na Instagramie. Dziś ma 5,6 miliona i jej pupa jest wzorem, za którym podążają dziewczyny na całym świecie.


VICKY JUSTIZ
Urodzona 20 lat temu w Moskwie zadomowiła się w Miami na dobre. A tam perfekcyjne ciało jest obowiązkiem każdej ładnej laski. Swoją oryginalną urodę zawdzięcza również kubańskim korzeniom. Jej pasją jest fitness, ale też tańczy, uprawia gimnastykę, a kiedyś grała w piłkę nożną. Studiuje marketing i nagrywa filmiki, w których pokazuje jak uformować perfekcyjną sylwetkę (91-61-91 i miseczka C).


DIANA LEVY
Jej pupa mogłaby rozgniatać orzechy. Krągłe i pełne, ale zgrabne i jędrne bułeczki każą wierzyć, że ćwiczenia na pośladki proponowane przez tę Latynoskę są w 100% skuteczne. Urodziła się w Wenezueli, ale podobnie jak Vicky Justiz, przeniosła się na Florydę, do Miami. Ruszała pupą w teledyskach w rytm beatów największych raperów.


CASSEY HO
28-letnie Kalifornijka propaguje zdrowy styl życia, zachęcając do ćwiczeń z pilatesu. Ze swojej pasji uczyniła źródło utrzymania. Jest bardzo przedsiębiorcza – zarabia z reklam na swoim kanale, sprzedaje ciuchy oraz przyrządy do ćwiczeń, a także udostępnia za opłatą plany treningowe i diety. Swoje rysy zawdzięcza korzeniom chińsko – wietnamskim. Na poniższym wideo pomaga w uzyskaniu efektu buble butt.


SYLWIA SOBOTA
Urocza Zabrzanka to aktualna Mistrzyni Polski i Mistrzyni Śląska Bikini Fitness. Piękne piersi i kształtna pupa sprawiają, że nie mamy się czego wstydzić na międzynarodowej arenie fit ślicznotek. Pokazuje też, jak zachować w pełni kobiece kształty przy wysportowanej zawodowo sylwetce. Sylwię Sobotę w rozbieranej sesji możesz zobaczyć w aktualnym jeszcze numerze CKM!Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 09.03.2015