Football amerykański w bieliźnie zawita do Polski!

Kojarzycie tę odmianę footballu amerykańskiego, w której zamiast naładowanych testosteronem facetów, po boisku biegają seksowne, choć wcale nie mniej ostre, laski w bieliźnie? Ich mecz ma niedługo odbyć się także i w Polsce.

Nie ma to jak widok kilkunastu seksownych dziewczyn, odzianych w bardzo skąpe spodenki, sportowe biustonosze i prawie nic niezakrywające ochraniacze na ramiona, biegających po boisku, jednocześnie uprawiających bardzo męski sport, wymagający mnóstwa kontaktu fizycznego, siły i kondycji. Przy okazji całe to widowisko nie ma nic wspólnego ze zlotem panienek w salonie kosmetycznym, tylko z prawdziwą boiskową walką, zawziętością i „gryzieniem trawy” w każdej akcji (więcej o tym sporcie możecie poczytać tutaj).

I właśnie przedstawicielki amerykańskiej Legends Football League (daw. Lingerie Football League), zajmujące się powyższą dyscypliną sportu, już w 2018 roku zawitają do Polski. Informacja o tym pojawiła się na Facebooku Patryka Tyryłły – menadżera Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego – w formie krótkiego filmiku z dwiema zawodniczkami footballu w bieliźnie w roli głównej, które witały się z polskimi kibicami i zapraszały ich na mecz tzw. All-Stars, czyli największych gwiazd ligi.

Stało się. Przywozimy LFL do Polski! :) Legends Football League Dina Wojowski-LFL Adrian Purnell LFL

Opublikowany przez Patryk Tyryłło na 4 września 2017


Spotkanie odbędzie się w 2018 roku w Krakowie. Informacje dotyczące konkretnego terminu oraz dostępności biletów na mecz nie są jeszcze znane. Wiadomo natomiast tyle, że szykuje wspaniałe widowisko. Jak zawsze, przy okazji pięknych kobiet, grających w football amerykański.

PS Dziewczyny z filmiku to Dina Wojowski i Adrian Purnell.


ZOBACZ TEŻ GALERIĘ SEKSOWNYCH FOOTBALISTEK!


Dodał(a): Tomek Makowski Wtorek 05.09.2017