Frank Ribery strzelił gola Wieczystej Kraków

Dziennikarze muszą być przygotowani na wiele, ale im też zdarza się czasami ogromnie zaskoczyć. Przyznam, że nigdy się nie spodziewałem, że napiszę coś podobnego. Piłkarz, który dwukrotnie trafiał do jedenastki roku wg. FIFY, zagrał przeciwko III–ligowemu zespołowi z naszego kraju.
riberyyy.jpeg

Wieczysta Kraków to klub stworzony idealnie pod media. Ogrom funduszy, jakimi dysponuje drużyna przez bogatego właściciela i sponsorów, zapewnia im rzeczy, na które nawet i ekstraklasowe kluby nie są sobie w stanie pozwolić. Przykład, który pierwszy przychodzi na myśl? Sparing z Salernitaną, która występuje na co dzień w Serie A.

Nasz 3–ligowiec nie pokazał się źle na tle Salernitany. Choć ekipa Franciszka Smudy przegrała dwoma bramkami, to rozegrała naprawdę ciekawe spotkanie. Wynik otworzył już w trzeciej minucie kapitan Salernitany Frank Ribery po strzale z rzutu karnego. Jeszcze w pierwszej połowie wpadł drugi gol, którego autorem był Erik Botheim.

W drugiej połowie żaden z zespołów nie trafił do siatki. Na boisku pojawił się jednak Polak, który występuje w Salernitanie – bramkarz Paweł Jaroszyński.

To co, kolejny przystanek FC Barcelona? Peszko zna się z Lewym, a znając pierwszego z nich, pomeczowa integracja może przejść do historii. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz/ youtube.com Środa 20.07.2022