Jak dziś wygląda Burneika. Fani: "Krab w galarecie"

Każdy, kto publikuje swoje zdjęcia z przeszłości oczekuje, że wszyscy zachwycą się tym, jak bardzo czas jest łaskawy dla głównego bohatera fotografii. Jeśli na podobne reakcje liczył Burneika, to z pewnością się rozczarował.

Wszyscy lubimy wracać wspomnieniami do czasów, kiedy wyglądaliśmy najlepiej i byliśmy w życiowej formie. Hardcorowy Koksu nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Zanim Robert Burneika stał się celebrytą próbującym sił w MMA, był kulturystą w doskonałej formie. Startował w zawodach na całym świecie, a jego sylwetka wyglądała zupełnie inaczej niż dziś.

CZYTAJ TAKŻE: TAK WYGLĄDA CIAŁO ATLETY PO PRZEJŚCIU KORONAWIRUSA

Sportowiec pochwalił się na swoich profilach zdjęciem z konkursu w Los Angeles zrobionym w 2008 roku. Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że wówczas nie był tak potężny jak dziś, a jego ciało było doskonale wyrzeźbione. To oczywiście nie umknęło uwadze internautów, którzy nie szczędzili surowych komentarzy.


Sonda

Jak wygląda Robert Burneika?

"Wtedy wyglądałeś jak gladiator a teraz na tej masie jak krab w galarecie" – napisał jeden z internautów.

„Robert, kiedy planujesz powrót do takiej formy” – dopytywał kolejny.

„Nabity jak autobus do Lichenia” – dorzucił jeden z obserwatorów.

Oczywiście znaleźli się też tacy, którzy po prostu zachwycili się sylwetką Burneiki, oszczędzając sobie złośliwości. „Litewski Pudzian” i „lepsza wersja Arnolda” to tylko niektóre z przychylnych zawodnikowi komentarzy. 
Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Piątek 03.07.2020