Jak podglądać laski w siłowni

Przyznaj się – w siłowni gapisz się na dziewczyny w leginsach. A kiedy robisz pompki naprzeciw dziewczyny w wydekoltowanej sportowej koszulce, możesz dostrzec jej pępek. To piękna nagroda za wiadro potu wylane podczas treningu.
peek-gym.jpg

Jednak jeśli zbyt długo gapisz się na opiętą spodenkami pupę lub skaczące piersi dziewczyny na bieżni, możesz wyjść na zboczeńca (którym oczywiście jesteś) lub laska poskarży się obsłudze i wtedy na pewno wyjdziesz na zboczeńca. Dlatego będąc w gymie, wykorzystuj zastany krajobraz, by skrycie ocenić efektywność ćwiczeń koleżanki klubowiczki.

LUSTERECZKO, POWIEDZ PRZECIE
Możesz do tego celu posłużyć się lustrami. Nie trzeba patrzeć bezpośrednio na laskę – wystarczy odpowiednio się ustawić i spojrzeć w zwierciadła, które otaczają ją, gdy się wypina. Dziewczyna zobaczy, że patrzysz w inną stronę niż jej wysportowane ciało i nie podniesie alarmu.

peek-gym-1.jpg
RUSZYŁA MASZYNA, NIKT NIE ZATRZYMA
Drugą metodą jest odpowiednie ułożenie na maszynach. Usiądź tak, by elementy ruchome unosząc lub odsuwając się, odsłaniały jej sprężyste ciało. Obciążenia dobierz rozsądnie, gdyż będziesz „ćwiczył” dość długo, ale i intensywnie – ruchy muszą być szybkie, żeby laska nie przyłapała Cie na gapieniu się.

PODCZAS SZCZYTOWANIA
Wykorzystaj również moment, kiedy fitnesska wspięła się na wyżyny swoich możliwości i wykonuje akurat najcięższą część ćwiczenia. Jest wtedy tak skupiona na celu, że mózg, z którego odpłynęła właśnie krew do mięśni, nie zarejestruje Twojego wzroku. A jeśli się zorientuje, rzuć jej spojrzenie wyrażające uznanie dla kondycji i sprawności.

peek-gym-3.jpg
MIĘKKI TWARDZIEL
Inną metodą, dzięki której zmierzysz dziewczynę od góry do dołu, a przy okazji wyrazisz swoje uznanie, które być może doprowadzi Cię do wejścia w posiadanie jej numeru telefonu, jest prośba o konsultacje. Podejdź do wyginającej się dziewczyny i powiedz, że dokładnie takie same ćwiczenia, jak wykonuje ona, przepisał Ci rehabilitant po kontuzji, której nabawiłeś się grając w futbol amerykański lub dublując znaną gwiazdę w scenie kaskaderskiej najnowszego filmu.

peek-gym-2.jpg
EWAKUACJA
Pamiętaj, żeby zawsze zachowywać maksimum dyskrecji, bo w razie wpadki, wysportowana dziewczyna zdąży Cię dogonić i wymierzyć sprawiedliwość, którą na pewno nie będzie 100 karnych pompek. A jeśli ona tego nie zrobi, na pewno znajdzie się paru bohaterskich fit chłopaków, ze „strefy żelastwa”, którzy skutecznie odetną Ci drogę ucieczki.

SZYBKA ŚCIEŻKA
Prezentujemy też najprostszą metodą. Fit laska zamontowała sobie sportową kamerkę i prezentuje swoje wysiłki, począwszy od energetycznego prysznica…Dodał(a): gianni Poniedziałek 18.08.2014