Jak wrócić do formy? Podpatrujemy Patryka Mikiciuka

Chcesz żyć na pełnych obrotach i brać z każdego dnia to, co najlepsze, ale nadmiar obowiązków staje ci na drodze do wymarzonej sylwetki? Jak z tego wybrnąć, podpowiadamy razem z Patrykiem Mikiciukiem, który w turboaktywnym życiu znalazł sposób na metamorfozę godną pozazdroszczenia.

small IMG_9366.jpg

Każdy, kto dba o formę, a tym bardziej każdy, kto ćwiczy, wie, że podstawą sukcesu jest odpowiednia dieta. Jednak w zderzeniu z przepełnionym terminarzem najczęściej ten aspekt zawodzi. Jeśli wydaje ci się, że masz napięty harmonogram, to pomyśl, jak to wygląda u Patryka Mikiciuka! Dziennikarz przeszedł widoczną metamorfozę. Efekty? Ubytek prawie 5 kilogramów w miesiąc przy zachowaniu 100% masy mięśniowej i duże różnice w obwodach. Robi wrażenie. Jak to osiągnął? Stosując dietę ketogeniczną, dowożoną mu codziennie prosto pod drzwi dzięki specjalistycznemu cateringowi Created with Love. I oczywiście treningowi.

Keto szyte na miarę

Dieta ketogeniczna stała się prawdziwym hitem w 2019 roku. Dzięki praktycznie całkowitej eliminacji węglowodanów ta bazująca na spożyciu wysokotłuszczowych posiłków forma odżywiania pozwala spalać zbędne kilogramy bez uczucia głodu. Jest jednak mały haczyk. By zadziałała prawidłowo, zwłaszcza jeśli łączysz ją z treningiem, posiłki muszą być przygotowane w oparciu o restrykcyjne zasady. Dlatego najlepiej oddać się w ręce profesjonalistów, zwłaszcza jeśli samemu nie masz czasu na gotowanie. Posiłki, jakie otrzymuje Patryk, to jeden z wielu programów żywieniowych dostępnych w Created with Love, cateringu oferującym dietę keto.

1.jpg

Dobry sposób: catering dietetyczny

Dieta keto to nie tylko rodzaj produktów, ale także ich jakość, która jednocześnie ma kluczowy wpływ na efekt twoich ćwiczeń, jeśli trenujesz. Wie o tym doskonale Darek, certyfikowany trener personalny i medalista zawodów kulturystycznych oraz jeden z dwójki właścicieli Created with Love. Dlatego dbając o najwyższą jakość produktów, od samego początku osobiście robi zakupy. Nie kupuje niczego, co nie zostanie wcześniej przez niego wypróbowane. Co znajdziesz w zamówionych daniach? Jajka – tylko od kur z wolnego wybiegu, warzywa – zawsze od certyfikowanych rolników, a mięso, czyli podstawa diety keto – wyłącznie z ekologicznych hodowli. Z kolei o smak potraw dba żona Darka – Kami, która może poszczycić się tytułem Kucharza Roku.

2.jpg

Siódme poty

Wszyscy znamy zasadę: „najpierw masa, potem rzeźba”. Szkoda tylko, że masę zrobić jest łatwo, choć czasami niekoniecznie taką, jaką chcemy. Dużo gorzej jest z rzeźbą. Nie obejdzie się bez regularnych i dobrze ustawionych treningów. Nad ćwiczeniami Patryka czuwa Darek – medalista zawodów kulturystycznych, który niejedną osobę przygotował tak, że stanęła na podium. Z Patrykiem ćwiczy trzy razy w tygodniu przez godzinę. W efekcie połączenia diety keto i odpowiednio dobranych ćwiczeń w miesiąc dziennikarz poprawił swoje obwody, zmniejszając miejsca problematyczne i zwiększając te, które każdy z nas chce zwiększyć. Schudł, nie tracąc przy tym masy mięśniowej.

Dietę i treningi możesz zamówić na: https://createdwithlove.pl/.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 12.11.2020