Jędrzejczyk i Chodakowska na targach Go Active Show

To największa impreza tego typu w Polsce. Oprócz sportsmenek w wydarzeniu udział wezmą:legenda światowej kulturystyki Dorian Yates, odkrycie internetu Qczaj oraz wielu innych zawodników, trenerów i znanych propagatorów aktywnego trybu życia.

Projekt bez tytułu-52.jpg


Targi Go Active Show to imponujące wydarzenie łączące klasyczne targi z wielkim show, pełnym atrakcji zarówno dla amatorów, jak i sportowych profesjonalistów. Impreza została podzielona na wypełnione atrakcjami strefy tematyczne: Fitness Arena (pilates, yoga, jumping fitness, a także debiut - aqua fitness), Fight Arena (KSW, boks, karate, kravmaga, brazylijskie ju-jitsu i tajski boks), Strong Arena (Strongman i arm-wrestling), Bodybuilding Arena (czyli strefa kulturystyczna z prestiżowymi zawodami IFBB DimondCup), Crossfit Arena, Indoor Cycling (z wielkim maratonem kolarskim wewnątrz hali), Strefa Health Life Cooking z pokazami kulinarnymi  oraz strefa promująca zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród dzieci - Kids Zone.

W programie imprezy znajdą się treningi, zawody i pokazy, a także seminaria, kursy i szkolenia. Wydarzenie odwiedzą gwiazdy różnych dyscyplin sportu, które będą w ten sposób promować aktywny i zdrowy tryb życia. Targi Go Active Show z pewnością przyciągną też wielu przedstawicieli branży. Właśnie z myślą o nich przygotowano wiele konferencji i seminariów, w tym I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness z udziałem prezenterów i instruktorów z całego kraju. Branżowi odwiedzający wejdą na targi bezpłatnie, po wcześniejszej rejestracji na stronie internetowej wydarzenia. Sprzedaż biletów i rejestracja B2B już ruszyły. 

Kobiece ambasadorki - Ewa Chodakowska i Joanna Jędrzejczyk 

Twarzą Go Active Show po raz drugi została Ewa Chodakowska. Tej najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat w telewizji i w internecie z powodzeniem zachęca kobiety i mężczyzn do uprawiania sportu. Podczas pierwszej edycji imprezy Ewa prowadziła wielki, trzygodzinny trening fitness oraz biła Rekord Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących "deskę". Na ten rok gwiazda zaplanowała kolejne, sportowe wyzwanie - zawody Choda Games, w których śmiałkowie zmierzą się z biegiem wahadłowym, skokiem z pełnym wyprostem na skrzynię, jazdą na rowerze spinningowym, burpees, ćwiczeniami na wioślarzu, spacerem farmera z kettlami oraz ćwiczeniami z piłą lekarską. Równocześnie na 7 torach rywalizować będzie siedmiu śmiałków.

Obok Chodakowskiej, twarzą wydarzenia będzie także wielokrotna zawodowa i amatorska mistrzyni świata, Europy i Polski - Joanna Jędrzejczyk. Ta polska zawodniczka boksu, muaythai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA) od lat wygrywa kolejne walki zgarniając tytuł za tytułem. Na Go Active Show sportsmanka przygotowuje absolutną premierę - prezentację nowego programu treningowego - fitcombat, który będzie połączeniem elementów sztuk walki i fitnessu.
Legenda kulturystyki i zawodnicy KSW

Gośćmi Go Active Show będą gwiazdy sportu z kraju i zagranicy - zawodnicy, sędziowie i trenerzy. Z Wielkiej Brytaniina targi przybędzie Dorian Yates - legenda światowej kulturystyki, czwarty zawodnik w rankingu wszech czasów nagrody Mr Olympia. Imprezę odwiedzą też zawodnicy i sędziowie KSW. Pokazy techniki i zasad KSW przeprowadzi sędzia główny - Tomasz Bronder. Nie zabraknie też pokazowego treningu czy emocjonujących pojedynków na spojrzenia, czyli Face to Face pomiędzy uczestnikami nadchodzącej Gali KSW. Nazwiska zawodników, którzy pojawią się na Go Active Show 2018 nie zostały jeszcze ujawnione. W 2017 uczestnicy targów mogli spotkać Mameda Khalidova, Borysa Mańkowskiego, Roberta Burneikę, Popka, Mariusza Pudzianowskiego i Tyberiusza Kowalczyka.

Robert Burneika_Ewa Chodakowska_s.jpg

Qczaj, Fit Lovers, Adrianna Palka i wiele innych, czyli gwiazdy internetu na żywo

Kolejną gwiazdą Go Active Show będzie, robiący oszałamiającą karierę w internecie, trener personalny Qczaj. Daniel to nie tylko trener, kulturysta i aktor, ale też prawdziwe internetowe odkrycie 2017 roku. Stawiając sobie za cel zmotywowanie Polaków do uprawiania sportu w listopadzie opublikował trening dla "matki Polki", który od razu podbił serca polskich kobiet. Qczaj, jak nikt inny wcześniej, w humorystyczny sposób postanowił namówić Polki do zainwestowania w swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie.

Do grona gości dołączyła też trenerka personalna i gwiazda fitness - Adrianna Palka. Adrianna jest absolwentką krakowskiej AWF. To kobieta wszechstronna: trenerka lekkiej atletyki, instruktorka pływania, aqua fitnessu, narciarstwa zjazdowego, gimnastyki sportowej, siatkówki, piłki ręcznej indoorcycling, autorka "Fitrewolucji" oraz niezliczonej ilości artykułów w magazynach sportowych i prasie kobiecej, a także ambasadorka wielu akcji promujących sport i ruch.

Na Go Active Show wybiera się także najbardziej energetyczna para polskiej sceny fitness - Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, którzy kilka lat temu postanowili połączyć pracę z pasją. Od tego czasu motywują i inspirują innych do zmiany swojego życia na lepsze, zdrowsze i bardziej aktywne. Pamela jest trenerką personalną, instruktorką fitness i nowoczesnych form gimnastyki, a także utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Przekazując ludziom swoje doświadczenie i wiedzę pragnie pomagać im w spełnianiu marzeń o zdrowym i pięknym ciele. Partner Pameli - Mateusz Janusz to trener personalny, instruktor gimnastyki sportowej oraz Wicemistrz Polski Federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.
Swój udział w imprezie potwierdzili także: Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w fitnessie sylwetkowym - Natalia Gacka-Dressler, rodzinny duet fitness motywatorek - Siostry Bukowskie, nadzieja polskiej kulturystyki, Mistrz Polski Juniorów - Adam Piwko, oraz popularni trenerzy personalni Mariusz Mróz i Kozak Trener. Odwiedzający będą mogli poćwiczyć ze swoimi ulubionymi sportowcami podczas pokazowych treningów, a także zdobyć autograf, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Lista gwiazd Go Active Show stale się wydłuża.

Sportowe emocje i atrakcje dla każdego

W programie imprezy, oprócz inspirujących spotkań z gwiazdami, zaplanowano także szereg sportowych rywalizacji, w tym zawodów o charakterze międzynarodowym. Bodybuilding Arena wypełni się najlepszymi kulturystami z Polski i Europy, którzy wezmą udział w IFBB Diamond Cup. W Fitness Arenie odbędą się największe w Europie środkowej zawody kettlebell - WKSF International Trophy Face Off Europe. Podczas Ogólnopolskich Mistrzostw w Grupowych Zajęciach Fitness do sportowej rywalizacji staną natomiast kluby fitness z całej Polski, które zaprezentują pokazowe, autorskie lekcje fitness prowadzone przez kilkuosobowe teamy instruktorskie. Do zajęć - w charakterze uczestników - będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający Go Active Show. Uczestnicy targów będą mieli też okazję zapisać się w Księdze Rekordów Guinnessa - podczas Go Active Show podjęta zostanie bowiem próba pobicia rekordu w jednoczesnych ćwiczeniach na trampolinach. Kolejnymi atrakcjami targów będą największy w Polsce maraton spinningowy wewnątrz hali - Polish Spinning® Event, wielkie zawody w street workout oraz największe zawody crossfitowe w Polsce Garage Games.

Fit Lovers_s.jpg

Go Active Show w Ptak Warsaw Expo - 18-20 maja 

II Targi Sportowe Go Active Show 2018 odbędą się w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Szczegóły i bilety na stronie wydarzenia: goactiveshow.pl.


Dodał(a): Redakcja Piątek 16.03.2018