Jubileuszowa KSW

Nie masz planów na weekend? Już masz! Kierunek - Gdańsk, cel - KSW !

KSWJuż w sobotę jubileuszowa 20 Konfrontacja Sztuk Walki. W gdańskiej Ergo Arenie zobaczymy wielu znanych i wspaniałych zawodników z Mariuszem Pudzianowskim na czele. Rywalem Pudziana będzie mocno bijący Christos Piliafas, który swoje cztery zwycięstwa odniósł przed czasem, także szykują nam się niezłe grzmoty, czyli to, co lubimy najbardziej.


Galę otworzy walka typowanego na następcę samego, Mameda Khalidowa Anzora Azhieva z niezwykle doświadczonym Paulem Reedem. Jako, że to walka dwóch lekkich zawodników spodziewamy się dynamicznej i mega efektownej walki.

W drugiej walce zobaczymy Kamila Walusia, którego rywalem będzie były piłkarz Jacek Wiśniewski. Ciekawi jesteśmy, kto komu skopie dupę?

W trzeciej walce naprzeciw siebie staną dwaj koledzy Borys Mańkowski i Rafał Moks. Co prawda uważamy, że koledzy powinni pić ze sobą piwo a nie walczyć, mamy nadzieję, że po walce napiją się razem. Zapłaci naturalnie przegrany.

W kolejnej walce jeden z naszych najlepszych ciężkich Karol Bedorf będzie chciał wybić MMA z głowy Karla Knothe. Łatwo nie będzie, bo to niezwykle doświadczony rywal.

Jeśli lubisz K-1 to walka Różala z Jeromem Le Bannerem będzie dla ciebie świętem. Marcin Różalski twierdzi, że walka z jednym najlepszych zawodników w historii tej dyscypliny jest dla niego ukoronowaniem kariery.  Umarł król, niech żyje król?

Po Pudzianie do białego ringu wejdzie główny bohater wieczoru mający aspiracje do UFC mistrz federacji KSW Jan Błachowicz. Rywalem naszego mistrza będzie Houston Alexander, który pokonał 13 rywali, a z ośmioma przegrał. Mamy nadzieję, że przegra po raz dziewiąty!


Broń się przed zagrożeniem! Najtańszy sprzęt do samoobrony!


Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 13.09.2012