Euro na wariackich papierach

Nie samą piłką człowiek żyje. Jak się okazuje piłkarze strzelają nie tylko na boisku…
EURO 2012


Przed Wami pełna liczba uczestników EURO 2012, zobaczcie czym mogą nas zaskoczyć!

Czechy
Największą gwiazdą naszych południowych sąsiadów jest Milan Baros, który z wplecioną we włosy prezerwatywą całował się z mężczyznami podczas gejowskiej imprezy. Kiedy świat dowiedział się o wyczynach napastnika ten postanowił się zrehabilitować z trzema paniami lekkich obyczajów, za co wyrzucono go z reprezentacji. Jako, że u Czechów w napadzie posucha zapewne przyjedzie na EURO. Oby strzelał gole prostytutkom niż Szczęsnemu.

Grecja
Podczas meczu Othos - Aperi pewien narwisty Grek za ostre wejście otrzymał drugą żółtą kartkę co w konsekwencji było usunięciem go z boiska. Biedny nie wytrzymał i zaczął pluć, bić oraz kopać rywala. Mamy nadzieję, że na Euro to my skopiemy Grekom dupę.

Rosja
Nie od dziś wiadomo, że w Rosji wódka leje się strumieniami. Leje ją w siebie i nadzieja rosyjskiego futbolu Aleksiej Jonow, który trafił do aresztu za jazdę pod wpływem alkoholu. Usłyszał trzy zarzuty za jazdę pod wpływem alkoholu, ucieczkę przed Policją oraz znieważenie funkcjonariusza. Ale o czo chodzi?

Sonda

Kto będzie naszą największą gwiazdą na EURO:


Polska
Niczym nie różnimy się od ruskich tak samo jak i oni lubimy wódę. Sławek Peszko nawet do tego stopnia, że postanowił spędzić święta w Izbie Wytrzeźwień. Na Euro za wódę nie jedzie. Zastanawia nas skąd będzie kibicował kolegom, oby nie z wytrzeźwiały.

Grupa B ma co prawda mnie problemów z alkoholem jednak i w niej mamy wysyp piłkarskiego geniuszu.

Dania
Najlepszy strzelec drużyny, gdzie wychował się nam Czesiu Mozil mianowicie Nicklas Bendtner strzela gole nie tylko boiskowym rywalom. Strzelił też gola 13 lat od siebie starszej lasce. Komu strzeli tym razem?

Portugalia
Ta to ma dopiero strzelca. Christino Ronaldo kiedy nie płakał strzelał gole takim laskom jak: Paris Hilton czy Kim Kardashian. Z matką swojego dziecka widział się podobno raz i na pewno wtedy nie płakał.

Holandia

Mieszkańcy kraju trawy wychowali jednego z najbrutalniejszych piłkarzy świata. Dwa lata temu Nigel De Jong podczas meczu towarzyskiego połamał nogi rywalowi. Wyczyn powtórzył podczas meczu ligowego. Jest to podobno jedyny piłkarz na świecie, który potrafi sfaulować się sam.

Niemcy

Niemiecka fantazja nie zna granic! Dwa lata temu szaleni niemieccy sędziowie dali upust swoim żądzom. Podczas przedsezonowego zgrupowania po pijaku w siedmiu zgwałcili młodszego kolegę. Od tego czasu niemieccy piłkarze zdecydowanie szybciej biegają.

W ten oto sposób dojechaliśmy do grupy C, gdzie:

Hiszpania

Dwóch reprezentantów kraju znad Półwyspu Iberyjskiego do lat 21 zabawiało się gwiazdą porno. Niby nic a jednak. Skandal wywołały zdjęcia, na których jeden z nich odziany jest tylko w reprezentacyjną koszulkę.  Wszak narodowa koszulka to świętość.

Włochy

I ich niezawodny Mario Balotelli, dla którego seks za pieniądze jest czymś normalnym. W swojej bogatej karierze zaliczał już osadzone w zakładach karnych kobiety, prące na szkło młode gwiazdki o modelkach czy piosenkarkach nie wspominając. Niedawno złożył niezapowiedzianą wizytę w jednej ze szkół z Manchesterze. Dlaczego? Po prostu chciało mi się srać – odpowiedział.

Irlandia
O to, że mieszkańcy Wysp zostawią w naszych pubach sporo szmalu jesteśmy spokojni. Gorzej obawiamy się o nasze służby porządkowe gdyż jak pokazał pewien Irlandczyk, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Otóż  przebiegły mężczyzna oglądał mecz z Estonią nie dość, że bez biletu to jak gdyby nigdy nic siedział przebrany na ławce rezerwowych gości.

Chorwacja
Chorwacja wedle wielu ekspertów może okazać się czarnym koniem mistrzostw. Oby tylko ich związek nie przekupywał sędziów… prostytutkami, jak to miło miejsce w przypadku klubu NK Karlovac, którego prezesi tak chcieli awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej, że oprócz łapówek dostarczali sędziom także panie lekkich obyczajów.

Przed nami ostatnia  grupa, ale za to jaka!

Szwecja

Tutaj dzieli i rządzi Zlatan Ibrahimović. Zlatan kopie nie tylko piłkę ale i rywali, bije nie tylko mężczyzn, podczas wizyt w nocnych klubach potrafi pobić barmankę, rozwalając przy tym kilka dobrych bryk.

Francja
Czarnoskóry Claude Makalele to podobno istny demon seksu. Zalicza co popadnie. - Kochałam się z nim wiele razy, nawet na kilka godzin przed jego meczami. Wydzwaniał do mnie w nocy i prosił o seks, obiecywał nowe życie, apartamenty, samochody, 10 tysięcy funtów miesięcznie, a na koniec zostawił mnie z niczym. Po prostu mnie wykorzystał - powiedziała Katya Prudnikowa była kochanka piłkarza.

Anglia

Całkiem niedawno wyszło na jaw, że John Terry bzyka niejaką Vanessę Perroncel. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Vanessa była dziewczyną najlepszego kolegi z  boiska Wayne’a Bridge’a. Podobno szatnia Chelsea jest podzielona pomiędzy tych, którzy byli a którzy nie byli w dziewczynie byłego już kolegi Terrego.

Ukraina
A na Ukrainie to wierzą, że wypadną lepiej  niż nasi…


Dodał(a): Ostatni mohikanin Niedziela 13.05.2012