KSW 27 - pełna rozpiska

Charles Andrade jako ostatni "wskoczył" na rozpiskę zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW 27, która odbędzie się 17 maja w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie
bohaterowie gali KSW 27


Brazylijczyk zastąpił kontuzjowanego Virgilla Zwickera i przetestuje debiutującego na KSW Tomasza Narkuna. Starcie obu dżentelmenów otworzy kartę główną gali. Na niej znajdzie się siedem pojedynków w tym aż dwa o mistrzowski pas!

Przed główną kartą odbędą się dwie walki undercardowe, w których to zmierzą się Łukasz Chlewicki z Łukaszem Rajewskim oraz Rafał Błachuta z Luizem Ricadro Simonem. Po Narkunie i Andrade do ringu wejdzie wielka nadzieja polskiego MMA Mateusz Gamrot, który skonfrontuje się z Jeffersonem Georgem… 

Rywalem Piotra Strusa będzie silnie bijący Abu Azaitar. Po nich w ringu zaprezentują się panie. Rywalem przepięknej mistrzyni KSW Karoliny Kowalkiewicz będzie Jasminka Cive. Wielkie emocje budzi rewanż Borysa Mańkowskiego z Aslambekiem Saidovem. Pierwszą walkę wygrał Czeczen, który nie był zadowolony ze stylu w jakim został mistrzem federacji. Walka została przerwana z powodu kontuzji zawodnika z Poznania.

belka_autostuff.jpg

W walkach wieczoru zmierzą się ze sobą Mariusz Pudzianowski i Oli Thompson dla którego będzie to już trzecia walka dla KSW. W pierwszej przegrał z mistrzem wagi ciężkiej Karolem Bedorfem w drugiej szybko rozprawił się z Kamilem Walusiem. Smaczku rywalizacji dodaje fakt, że zarówno Pudzian jak i Oli byli kiedyś strongmenami… Wyzwanie rzucił Pudzian, który w męskich słowach zapowiada zwycięstwo. Czy nie są one rzucane na wiatr?

W walce wieczoru Mamed Chalidow spotka się z najgroźniejszym przeciwnikiem od lat czyli brazylijskim królem nokautu Maiguelem Falcao. Kto będzie górą?

Fightcard gali KSW 27

Mamed Chalidow - Maiguel Falcao
Mariusz Pudzianowski - Oli Thompson
Aslambek Saidov - Borys Mańkowski
Karolina Kowalkiewicz - Jasminka Cive
Piotr Strus - Abu Azaitr
Mateusz Gamrot - Jefferson George
Tomasz Narkun - Charles Andrade

Undercard

Rafał Błachuta - Luiz Ricardo Simon
Łukasz Chlewicki - Łukasz RajewskiDodał(a): Johny B. Czwartek 08.05.2014