Macedonia wyeliminowała Włochów. Zobacz ich radość w 92 minucie

Mistrzowie Europy nie pojadą na mundial – to pewne. Wyeliminowali ich reprezentanci Macedonii tuż pod koniec meczu. Strzałem z dystansu popisał się Aleksandar Trajkowski.
Zrzut ekranu 2022-03-25 o 11.47.03.png

Choć był to dopiero półfinał baraży, zwycięstwo z Włochami wprowadziło zawodników w prawdziwą euforię. W finale czeka ich kolejne, niezwykle ciężkie spotkanie. "Czerwone lwy" zawalczą z Portugalczykami. W meczu Portugalii z Turcją też niewiele brakowało do niespodzianki.Ostatecznie Portugalia wygrała z Turcją 2:1, a w końcówce rzutu karnego nie wykorzystał Burak Yilmaz. Jak wiemy, dogrywki potrafią być nieprzewidywalne, a rzuty karne często traktuje się jak loterię, więc naprawdę mogliśy być świadkami futbolowych cudów. 

Reprezentanci Macedonii doskonale zdają sobie sprawę, że tylko jeden mecz dzieli ich od występu na mistrzostwach świata. Czy udźwigną presję i sprawią niespodziankę? Niedługo się dowiemy.

Polacy z kolei już we wtorek zagrają z reprezentacją Szwecji. Spotkanie ze Szkocją nie pokazało zbyt wiele plusów, aczkolwiek Szwedzi również nie zagrali dobrze w swoim spotkaniu, a mimo to udało się im awansować dalej. Poza tym, wypadałoby się zrewanżować...


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / twitter.com Piątek 25.03.2022