Nadchodzi KSW 21

Nie masz planów na dzisiejszy wieczór? Świetnie się składa! Dzwoń po kumplach, zbieraj ekipę, kupuj piwo, uwalaj się przed TV i oglądaj KSW 21!
 KSW 21


Tak, już dziś kolejna gala największej europejskiej federacji MMA! Chłopaki z KSW ułożyli jeden z najlepszych fightcardów w historii! Walka atrakcyjnych kobiet, trzy walki o pas i na deser jedyny w swoim rodzaju Mamed Khalidov! Emocji będzie, co nie miara!

Galę otworzą kobiety. Paulina Bońkowska i Karolina Kowalkiewicz, zwyciężczyni zmierzy się w finale turnieju kobiet! To będzie piękna rywalizacja! Po dziewczynach do ringu wejdą dwaj amerykanie w tym charakterystyczny Matt Horwich, który zawsze daje emocjonujące walki. W trzeciej walce na białym ringu zaprezentuje się Krzysztof Kułak, który wraca po wielomiesięcznej kontuzji. Jego rywalem będzie nadzieja polskiego MMA Piotr Strus.

Teraz to się będzie działo! Przed tobą trzy walki o pas. Pierwsza z nich to wielki rewanż Artura Sowińskiego z Maciejem Jewtuszko. W Łodzi przez spektakularny nokaut wygrał Sowiński. Czy Irokez weźmie rewanż? Saidov - Mańkowski to kolejne starcie o pas KSW. Kuzyn Khalidowa jest silniejszy, Mańkowski zwinniejszy - co zwiastuje rewelacyjną walkę! Ostatnia potyczka o pas to najlepszy polski grappler Materla i znokautowany przez Khalidova Wallace, dla którego będzie to druga walka na KSW. Zestawienie nielogiczne, jednak walka może być ciekawa.

Na koniec wisienka na torcie, czyli Khalidov-Grove. Mamed wiadomo …

Transmisja od 19 w Polsacie Sport, od  20 w Polsacie otwartym!
Dodał(a): Ostatni mohikanin Sobota 01.12.2012