Najman vs Szpilka?

Lubimy takie informacje, od razu poprawiają nam humor i sprawiają, że nawet reprymendy naczelnego brzmią jak przemówienie po inhalacji helu.
najman-szpilka.jpg

Marcin Najman, w niektórych kręgach nazywany fighterem, wyzwał na pojedynek Artura Szpilkę. Mający rzekomy background bokserski celebryta roztacza wizję walki na Stadionie Narodowym. Ewidentnie oblizuje się po gali KSW Colosseum, która była największym dotychczas tego typu eventem MMA w Europie. Najman zapomniał chyba jednak, że Burneika na Narodowym był rozrywką i nie gwarantuje mu to powrotu na tę arenę w roli wojownika. A tym bardziej jeśli miałby wrócić z nim tam kolejny „zawodowiec”.

Walka Najman kontra Burneika miałaby się odbyć 26 maja 2018 roku – celebryta jest dość precyzyjny w określaniu daty, co ma chyba zabrzmieć profesjonalnie.

Artur Szpilka po dłuższej nieobecności na ringu, przegrał ostatnio przez nokaut w czwartej rundzie na brooklińskiej gali z Adamem Kownackim. Najman uważa, że bokser przez 10 miesięcy zdąży się zregenerować i przygotować do tej walki.

Po co jednak czekać tak długo? Artur zapewne był gotów do takiego starcia 10 minut po przegranej walce.

Możecie to przedrukowywać, robić screeny i puszczać w świat . Jestem zainteresowany walką z Arturem Szpilką na PGE...

Opublikowany przez Marcin Najman na 30 lipca 2017Wybory Ringcard Girl:

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 31.07.2017