Natalia Gacka - Mistrzyni Świata z Polski

Jeśli spuchłeś od świątecznej strawy, rzuć okiem na Natalię i przeczytaj o jej dokonaniach, a zawstydzony zaczniesz szukać siłowni w swojej okolicy. Z zamiaru lepszego prowadzenia się, możesz również uczynić postanowienie noworoczne.
natalia gacka


Natalia Gacka 14 grudnia 2012 roku została Mistrzynią Świata w Fitnessie Sylwetkowym. Swoim ciałem zawstydza większość panów, jednak mimo to wygląda kobieco i uroczo. Fitnessu sylwetkowego nie należy mylić z bodybuildingiem, który jest z kolei sportem nastawionym na budowę jak największej masy mięśniowej. Nasza reprezentantka pokonała konkurentki z całego świata nie tylko swoim świetnie wyrzeźbionym ciałem, ale i urodą.

Z fitnessem zetknęła się w wieku 15 lat. Dwa lata później startowała już w swoich pierwszych zawodach na skalę światową. Dziś, mając 23 lata Natalia jest na samym szczycie, ale drzemie w niej jeszcze większy potencjał. Rwie się do pracy, ostro trenuje, by świetnie wyglądać i zdobywać kolejne trofea. A tych ma na swoim koncie sporo. Zdobywała najwyższe miejsca w Mistrzostwach i Pucharze Polski, a także w Mistrzostwach Europy. Budapeszt jest dla niej wyjątkowo szczęśliwy – w 2007 roku zdobyła tam brąz w tych samych zawodach.

W wieku 17 lat z pozytywnym wynikiem ukończyła kurs na Instruktora Sportu organizowanego przez Polski Związek Kulturystyki, Fitnessu i Trójboju.Jednak treningi to nie wszystko. Do pełni sukcesu, potrzebna jest odpowiednia dieta, by dostarczyć organizmowi niezbędnych składników do rozwoju. Natalia Gacka studiuje dietetykę w Collegium Medicum na UMK, jest więc w stanie idealnie dobrać sposób żywienia do aktualnych treningów. Wszystkie umiejętności oraz cechy charakteru wskazują na to, że reprezentantka Polski (w tym roku przeniesiona do seniorek ze względu na świetne wyniki) musi zrobić więcej wolnego miejsca w swojej gablotce na nowe medale i trofea.
Dodał(a): gianni Czwartek 27.12.2012