Piłkarza wyrzucili z klubu, bo pierdział w szatni i się z tego śmiał

Słyszeliśmy głosy, że niezależnie od wieku i inteligencji, z pierdzenia zawsze można się z kolegami pośmiać. Okazuje się, że niektórym to się jednak nie podoba. Przykład jest dyrektor sportowy Olimpique Lyonu. Juninho Pernambucano uznał to nawet za powód, by zwolnić swojego zawodnika.
Zrzut ekranu 2022-05-11 o 13.28.32.png

Marcelo Guedes Filho jest nie tylko dobrze znany wśród graczy FIFY, ale i sympatyków naszej ligi. Piłkarz 13 lat temu grał w Wiśle Kraków, jednak potem wybił się poza granice naszego kraju, występując w PSV Eindhoven, Hannoverze 96, Besiktasie i finalnie w Olimpique Lyon.Ostatni występ w drużynie zaliczył w sierpniu ubiegłego roku. Władze drużyny argumentowały to "konfliktem z kibicami". Okazało się, że prawdziwy powód był zupełnie inny.

Brazylijczyk miał "głośno pierdzieć w szatni i śmiać się z tego z kolegami", co nie podobało się dyrektorowi sportowemu klubu. Ten w porozumieniu z trenerem drużyny rozwiązał z nie kontrakt.

Obecnie zawodnik reprezentuje barwy Girondins Bordeaux. Zespół ten zajmuje jednak ostatnie miejsce w tabeli i może się pożegnać z graniem w Ligue 1.


Dodał(a): ckm.pl Środa 11.05.2022