Polska - Szkocja

To pierwszy poważny tegoroczny sprawdzian naszych piłkarzy. Pierwszy, i wydaje się ostatni ...
drużyna Polski w piłce nożnej


Dzisiaj o 20-45 na Stadionie Narodowym w Warszawie gościmy Szkotów - reprezentację, z którą jesteśmy w jednej grupie eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji. Nasi dzisiejsi rywale tak jak my nie należą do światowych czy nawet europejskich potęg piłkarskich. Wiele wskazuje na to, że dzisiejszy mecz będzie jedynym poważnym sprawdzianem przed ruszającymi we wrześniu eliminacjami. Co prawda w maju gramy z Niemcami, czyli drużyną, która także jest w naszej grupie eliminacyjnej jednak mecz będzie charytatywny i zachodzi wielkie prawdopodobieństwo, że obie drużyny nie zagrają w najmocniejszych składach. Mecz ten, a także i następny z Litwą nie będzie w terminie FIFA.

belka_zobacz-galerie.jpg

Z powodu kontuzji dzisiaj nie zobaczymy naszych dwóch najlepszych zawodników: Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego. Pierwszego na skrzydle zastąpić ma Waldemar Sobota, drugiego 20-letni Arkadiusz Milik.

Prawdopodobny skład:
Szczęsny- Piszczek, Szukała, Glik, Brzyski - Krychowiak - Klich - Sobota, Obraniak, Rybus - Milik. Kapitanem biało-czerwonych dzisiaj będzie mający najwięcej występów w kadrze Łukasz Piszczek.Dodał(a): Johny B. Środa 05.03.2014