Polska zagra na Euro 2024?

Latem tego roku na niemieckich boiskach odbędą się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Mężczyźni, ale również kobiety zainteresowane tą dyscypliną sportu już nie mogą się doczekać. Czy reprezentacja Polski również awansuje do tego turnieju i będzie można obstawiać zakłady bukmacherskie na mecze z udziałem biało-czerwonych?

Zrzut ekranu 2024-02-26 o 20.13.56.png


Nadchodzą baraże  

Reprezentacja Polski w marcu rozegra pierwsze spotkanie barażowe, w którym przed własną publicznością zmierzy się z Estonią. Zakłady bukmacherskie w tym momencie nie mają żadnych wątpliwości, że to właśnie gospodarze będą zdecydowanym faworytem tego starcia. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że każdy inny rezultat niż zwycięstwo Polaków byłby gigantyczną niespodzianką. Polskim kibicom nie trzeba jednak przypominać, że ich ulubieńcy w obecnej formie są w stanie przegrać praktycznie z każdym zespołem w Europie. W związku z tym Estonii nie można lekceważyć, pomimo tego, jak fatalnie spisywali się piłkarze tego zespołu w 2023 roku. Dodatkowym atutem, który przemawia na korzyść reprezentacji Polski, jest fakt, że zmierzymy się z tym przeciwnikiem na Stadionie Narodowym. Jest to obiekt, na którym reprezentacja Polski nie przegrała żadnego meczu jeszcze od czasu kadencji Czesława Michniewicza. 

Finał z Walią? 

Aktualnie przygotowane kursy przez zakłady bukmacherskie wskazują, że największe szanse są na rozegranie finałowego starcia o awans na mistrzostwa Europy w 2024 przeciwko reprezentacji Walii. Byłoby to już kolejne starcie pomiędzy tymi zespołami w ostatnich latach. Przypomnijmy, że Polacy rywalizowali z Walijczykami w rozgrywkach Ligi Narodów, które zakończyły się 2 zwycięstwami biało-czerwonych. Walia w półfinale zmierzy się przed własną publicznością w starciu z Finlandią. Gospodarze na podstawie opinii zakładów sportowych są faworytem tego starcia, jednak trzeba pamiętać, że Finowie powinni być tutaj o wiele bardziej wymagającym rywalem niż Estonia dla reprezentacji Polski. 

Jeśli jednak potencjalnie doszłoby do finałowego starcia w Cardiff, którym reprezentacja Walii zmierzy się z Polską, to w tym momencie można zakładać, że analitycy zakładów bukmacherskich online będą skłaniać się w stronę ekipy gospodarzy. Forma tego zespołu w eliminacjach była zdecydowanie wyższa od reprezentacji Polski. Dodatkowo na ich korzyść będzie przemawiać atut własnego boiska, a przecież reprezentacja Polski fatalnie wyglądała w meczach wyjazdowych podczas eliminacji. Polacy potrafili wygrać jedynie w spotkaniu z Wyspami Owczymi, a przegrali między innymi z Mołdawią Czechami czy też Albanią. Zakłady bukmacherskie wezmą oczywiście takie statystyki pod uwagę, jednak w tym momencie trudno też oszacować, w jakiej formie będą się znajdować oba zespoły. 

Bohaterem jednego z dowcipów na naszej stronie został były już reprezentant Polski, czyli Grzegorz Krychowiak.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022). 

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X - @Mati_N95 


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 26.02.2024