Popek poznał rywala na KSW 40

Ten pojedynek „wisiał” w powietrzu od dłuższego czasu. Po ostatniej wygranej walce z Robertem Burneiką, na horyzoncie zabrakło freaków do wystawienia ich Popkowi.
plakat-ksw-40.jpg

Z drugiej strony w social mediach pojawiały się coraz częściej wzmianki i informacje o progresie treningowym Tomasza Oświecińskiego. Szykował się, ale nie było pewne na kogo. Wszystko się właśnie wyjaśniło.

Paweł „Popek” Mikołajuw stanie do walki w klatce z Tomaszem Oświecińskim aka Strachu podczas KSW 40 w Dublinie 22 października.

Popek wykorzystał szansę od KSW, przeszedł detoks i stał się rzekomo lepszym człowiekiem. Człowiekiem w ogóle. Pierwszą walkę w polskiej federacji przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, a drugą wygrał z Robertem Burneiką. Ciężko dojść, z jakiej sztuki walki się wywodzi, czy jaki ma fighterski background, ale chyba najprościej określić to, że się „napierdala”.

Tomasz Oświeciński, wbrew obiegowej opinii, nie jest amatorem w kwestii sztuk walki i nie zdobywał doświadczenia na bramkach klubów i w okolicznych remizach. Największy polski twardziel dużego ekranu od małego ćwiczył judo i pojęcie o kulankach ma. Pojawia się kwestia tego, czy jego organizm obsłuży w tlen olbrzymią masę mięśniową i czy wystarczy mu paliwa na pełen dystans.

Oprócz flagowego freak fightu, podczas gali zobaczymy również pełnoprawne zmagania sportowe. Do ringu powraca Michał Materla, pasa mistrzowskiego bronić będzie Mateusz Gamrot, a serca widzów po raz kolejny skradnie Ariane Lipski – Brazylijska z polskimi korzeniami, która uwiodła cały Stadion Narodowy podczas KSW 39.

KSW 40 Fight Card:
Mariusz Pudzianowski – James McSweeney
Mateusz Gamrot – Norman Parke
Michał Materla – Paulo Thiago
Ariane Lipski - ?
Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada
Michał Fijałka – Chris Fields
Anzor Azhiev - ?
Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

Bilety dostępne są w cenach 30 – 150 euro.

Murowany hit w Albanii?

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 20 kwietnia 2016Dodał(a): ckm.pl / fot.: kswmma.com Wtorek 03.10.2017