Pudzian zawalczy o pas KSW z rywalem z najwyższej półki?

Wiele wskazuje na to, że szykuje się prawdziwa uczta dla wszystkich fanów mordobicia na najwyższym poziomie. Danie główne? Dwóch wielkich kozaków walczących o pas wagi ciężkiej.

Po tym jak Marcin Różalski oddał pas mistrzowski KSW i podpisał kontrakt z DSF Kickboxing Challenge, najlepsza polska liga MMA została bez mistrza w wadze ciężkiej. A że przyroda nie znosi próżni, to oczywistym było, że w najbliższym czasie jakichś dwóch kozaków dostanie szansę, by o ten pas zawalczyć.

I wiele obecnie wskazuje, że tymi kozakami będą Mariusz Pudzianowski (bilans 12-5) i Karol Bedorf (bilans 14-3), którzy według nieoficjalnych informacji pochodzących ze źródeł związanych z KSW mają zmierzyć się ze sobą w klatce na gali KSW 42, która odbędzie się na początku 2018 roku.

Prawdopodobieństwa całej sprawie dodaje także Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW, który 1 listopada pisał w poście na swoim Facebooku, że „jest fanem” walki tej dwójki i jego zdaniem sam Pudzian, który w ostatnim czasie pokonał trzech rywali z rzędu, zasługuje, by móc się zmierzyć o mistrzowski pas. Przede wszystkim jednak, w opinii Kawulskiego, na takie widowisko zasługują kibice.

Przypomnijmy również, że gdyby walka się rzeczywiście odbyła, byłoby to pierwsze starcie Karola Bedorfa od grudnia 2016, kiedy to stracił pas mistrzowski na rzecz Rodriguesa Jr. Polski fighter miał wystąpić także na KSW 39 w maju 2017 roku, ale w międzyczasie doznał kontuzji ścięgna Achillesa.

ZOBACZ TEŻ BOSKĄ RING GIRL:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/jurasmma/ Środa 15.11.2017