PZPN podjął decyzję w sprawie Czesława Michniewicza

To była intensywna, ale krótka przygoda. Czesław Michniewicz został zwolniony z funkcji selekcjonera reprezentacji Polski. To oficjalna informacja wydana przez PZPN.
Zrzut ekranu 2022-12-22 o 12.16.24.png

Czesław Michniewicz prowadził reprezentacją od 31 stycznia br. Nasi piłkarze pod jego sterami rozegrali łącznie 13 spotkań. Co ciekawe, zrealizowali także wszystkie cele – łącznie z wyjściem z grupy podczas MŚ w Katarze.

Jeszcze nie wiemy, kto go zastąpi. Stosowna informacja powinna pojawić się "na dniach". Wcześniej selekcjonerem reprezentacji był Paulo Sousa, który "uciekł" niespodziewanie z Polski, by zająć się jednym z brazylijskich klubów. Tam jego kariera też nie potoczyła się najlepiej.

Wybór Czesława Michniewicza na selekcjonera naszej kadry wzbudził duże kontrowersje, szczególnie ze względu na jego domniemany udział w aferze korupcyjnej i kontakty z "Fryzjerem", czyli szefem gangu odpowiedzialnego za ustawianie meczów w Polsce."Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że z dniem 31 grudnia 2022 roku Czesław Michniewicz przestanie pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski"- taki komunikat wydało PZPN 22 grudnia 2022 r.  


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / instagram.com Czesław Michniewicz Czwartek 22.12.2022