Seksowny plan treningowy

Wizyta w siłowni kojarzy ci się ze smrodem i spoconymi facetami? Zostań w domu i ćwicz z Lisą!
plan treningowy.jpg

fot.: facebook.com
Aktywny fan page!

Lisa jest instruktorką bodyrock.tv i ulubienicą nie tylko ćwiczących panów. Lisę można porównać do naszej polskiej Ewy Chodakowskiej, która ze swoimi programami treningowymi robi w Polsce furorę.

Jednak na pierwszy rzut oka, coś te dwie `fitnesski` odróżnia. Wydaje nam się, że Ewa Chodakowska skupia się bardziej na merytoryce treningu, Lisa natomiast na prężeniu swego gibkiego niczym gałąź wierzby ciała. Nie zmienia to faktu, że my z kolei skupiamy się na obu paniach jak gdyby relacjonowały finał piłkarskich mistrzostw świata!

Lisa z bodyrock.tv prezentuje ćwiczenia, które każda dziewczyna i każdy facet mogą bez specjalnych przygotowań wykonywać w domu. Wystarczy podstawowy sprzęt (nie oszukujmy się – trochę trzeba zainwestować, „samo nie przyjdzie”), kawałek wolnej przestrzeni, trochę samozaparcia i dostęp do neta żeby wirtualna trenerka osobista - Lisa mogła cię poganiać, gdy się opieprzasz!

Wygląda seksistowsko i komicznie, ale skuteczność Lisy-Marie potwierdzają użytkownicy na stronach bodyrock, a także w serwisach społecznościowych. Spróbuj sam/a i podziel się wrażeniami!
A tu jej następczyni - młodziutka, 22-letnia Hales. Również daje radę...Dodał(a): carlo Środa 12.09.2012