Szpilka nie zawalczy z Zimnochem

Niestety. To o czym mówiło się po cichu dzisiaj znalazło potwierdzenie. Promotor Krzysztofa Zimnocha potwierdził, że walka z Arturem Szpilką nie odbędzie się
Polscy bokserzy Szpila


- Takiej kasy jakiej chce Artur, proponuję poszukać mu w MGM Grand w Las Vegas lub w Madison Square Garden w Nowym Jorku - zaćwierkał Babiloński. Wyczekiwana przez wielu kibiców boksu walka miała się odbyć podczas lutowej gali Polsat Boxing Night. Teraz w main event najprawdopodobniej wystąpi Krzysztof Diablo Włodarczyk i Albert Sosnowski.

Obaj pięściarze mówiąc delikatnie nie pałają do siebie sympatią. Obrzucają się obelgami. Mało tego! Podczas konferencji przed walką Gołota - Saleta pobili się. Szpilka nawet chciał Zimnochowi zrobić dziecko. Od tego momentu walki obu niepokonanych na zawodowych ringach chciała cała Polska.

Odmienne zdanie na zaistniałą sytuację ma Artur Szpilka, który wydał specjalne oświadczenie na jednym z portali społecznościowych.

" Witam pojawiła się wiadomość od Babilońskiego ze walki nie będzie bo ja chce za dużo kasy ....powiem tak ostatni jak mnie poprosił żebym jechał z nim do kryminału bo to pomoże jego koledze mówił zupełnie co innego ze zimnoch chce za duzo ze ja tez ze tego sie nie da itp ze zimnoch zwariował ..a teraz publicznie pisze takie cos zal .pl a teraz dla was za walke z Furym chciałem tyle co za mollo ponieważ w tej walce miałem cos do zyskania sportowo na swiecie,itp a z Zimnochem walka jest pożądana przez kibicow ma byc ppv i co najlepiej wyjsc za darmo i dac widowisko .... ostatni raz powtarzam miałem jeden tel z polsatu powiedziałem czego oczekuje i nikt sie ze mna nie kontaktował w tej sprawie zeby pogadac a teraz próbują wjechać na ambicje czym bardziej przez takie cos utwierdzają mnie w moich oczekiwaniach pozdrawiam ..." - pisownia oryginalna.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Piątek 29.11.2013