Trener wyżywał się na dzieciach. Szuka go zawodnik UFC

Miał uczyć młodocianych sportów walki, ale zamiast tego znęcał się nad nimi, wykorzystując swoją przewagę. Do sieci trafiło nagranie ze sparingów, które oburzyło profesjonalnego zawodnika UFC. Ten rozpoczął polowanie na oprawcę dzieci.
trener.png
O trenerze wykolejeńcu zrobiło się głośno w Stanach Zjednoczonych za sprawą zawodnika UFC Kelvina Gasteluma. Ten opublikował na swoim Twitterze nagranie, na którym widać, jak podający się za instruktora mężczyzna, zamiast uczyć swoich podopiecznych, znęca się nad nimi, bije niemiłosiernie, a nawet kopie po głowie.

“Ten facet musi zostać zdemaskowany i powstrzymany przed szkoleniem jakichkolwiek dzieci oraz potrzebuje masywnego obicia! Jego Instagram to (@helal_gapr) tego kolesia trzeba powstrzymać!” – napisał Gastelum.


Podobnego zdania są fani zawodowego fightera oraz inne osoby związane z mieszanymi sztukami walki. Niektórym udało się ustalić, że instruktor pochodzi z Egiptu i został już zawieszony w wykonywaniu swojej pracy. Zakaz miała wydać egipski oddział WFH (World Federation of Elite Martial Arts).

“Rada Dyrektorów Biura Wykonawczego Światowej Federacji Elitarnych Sztuk Walki (WFM), zdecydowała, że instruktor Hilal Jaber zostaje zawieszony za swój brutalny, nieludzki sposób prowadzenia szkolenia.

Bez względu na to, czy uczeń jest jego synem lub jednym z jego krewnych, nie uznajemy tej okrutnej metody przemocy i nie akceptujemy, że jeden z naszych trenerów tak postępuje.

Mężczyzna jest ojcem, bratem i przyjacielem, zanim zostanie trenerem, a trener jest jak lekarz, co oznacza, że życie podopiecznych nie jest grą w jego rękach. Dążymy do tego, aby kursant był w jak najlepszej kondycji fizycznej, a nie najgorszej z kontuzjami”
– napisano w oświadczeniu.

Tak czy inaczej, liczymy na to, że już wkrótce drogi trenera i Kelvina Gasteluma się zejdą i będziemy mogli zobaczyć, jak ten poradzi sobie na ringu z zawodnikiem UFC.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Twitter Wtorek 15.09.2020