Znamy kadrę na najbliższe mecze eliminacji do mistrzostw świata

Poznaliśmy ostateczną, 27–osobową kadrę na najbliższe zgrupowanie naszej reprezentacji. 22 marca piłkarze pojawią się w Warszawie, po czym po trzech dniach zagrają z Węgrami, następnie z Andorą i Anglią. Spotkania odbędą się w ramach eliminacji do mistrzostw świata 2022.
repkayoutubee.jpg

Okazało się, że kadra jest szersza, niż pierwotnie zakładano. Liczy ona nie 25, a 27 zawodników. Pojawiło się w niej także kilku debiutantów. Oto, jak ostatecznie wygląda: 

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Łukasz Skorupski
Obrońcy: Bereszyński, Reca, Helik, Glik, Rybus, Bednarek, Dawidowicz, Piątkowski
Pomocnicy: Augustyniak, Grosicki, Jóźwiak, Klich, Kowalczyk, Kozłowski, Krychowiak, Moder, Płacheta, Slisz, Szymański, Zieliński
Napastnicy: Lewandowski, Milik, Piątek, Świderski Reprezentacja Polski podczas eliminacji do Mistrzostw Świata trafiła do grupy z Węgrami, Andorą, Anglią, Albanią i San Marino. W marcu zostaną rozegrane trzy mecze, a na kolejne kibice będą musieli poczekać aż do września – spotkania odbędą się dopiero po EURO, które zostało przełożone z 2020 r. 

Najbliższy mecz naszej reprezentacji odbędzie się z Węgrami (25.03 o godz. 20:45), następnie zmierzymy się z Andorą (28.03 o godz. 20:45), a ostatni mecz rozegramy z Anglią (31.03 o godz. 20:45). Pierwsze spotkanie odbędzie się w Budapeszcie, kolejne w Warszawie, a później w Londynie. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Poniedziałek 15.03.2021