Żona nowego trenera naszych piłkarzy to petarda

Nowy szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Polski, poza sukcesami w karierze futbolowej, może pochwalić się także niezwykle udanym małżeństwem. Paulo Sousa od 13 lat jest mężem modelki i prezenterki telewizyjnej Cristiny Mohler. Ich związek odbił się szerokim echem w Portugalii.
sousa.jpg

Cristina już w wieku 15 lat rozpoczęła karierę modelki. Szybko stała się także prawdziwą gwiazdą i jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci w swym kraju. Przez długi czas była prezenterką telewizyjną, prowadziła kilka programów.
Zarówno Paulo, jak i Cristina mają dzieci z poprzednich małżeństw, jednak w tym związku nie doczekali się potomków. Związek tej dwójki wywołał prawdziwe poruszenie w ich rodzinnym kraju, w końcu Paulo jest jednym z bardziej rozpoznawalnych osób ze środowiska piłkarskiego, a Christinę kojarzy praktycznie każdy mieszkaniec Portugalii. 

Paulo Sousa przejął funkcję trenera reprezentacji Polski po sensacyjnym zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Portugalski szkoleniowiec ma odmienić naszych zawodników i sprawić, by piłkarze wyszli z grupy podczas mistrzostw europy i awansowali na mistrzostwa świata. Według Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, to plan minimum dla Sousy.
Nowy szkoleniowiec naszej reprezentacji planuje niedługo spotkać się z Robertem Lewandowskim i całą drużyną, by przedstawić swój plan na najbliższy czas. Zapewne, gdyby Cristina pojawiła się wraz z nim, piłkarze nie mieliby nic przeciwko. Podobnie, jak i kibice. 

Miejmy tylko nadzieję, że podczas najważniejszych sprawdzianów naszej reprezentacji, Sousa skupi się wyłącznie na pracy. Najbliższy mecz naszej kadry odbędzie się 25 marca o godz. 20:45. Podopieczni Paulo Sousy zmierzą się wtedy z reprezentacją Węgier. 

[[fbllike]]

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Poniedziałek 25.01.2021