100 najseksowniejszych Polek na 100 lat niepodległości Polski cz. 4

Wielkimi krokami zbliżamy się do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. A że tak okrągła rocznica zdarza się tylko raz, toteż wręcz musieliśmy to uczcić. Ale postanowiliśmy zrobić to po swojemu. Oto ranking 100 najseksowniejszych Polek – nie tylko z ostatniego stulecia, ale w ogóle w dziejach Polski. Poniżej czwarta część rankingu, czyli miejsca od 70. do 60.
zula bubno.jpg


70. Edyta Herbuś
06_play_2017.JPG

Wspaniałe nogi i świetna cała reszta, szczególnie, kiedy tańczy. Kobieta, która na początku lat 2000. rozkręciła „Taniec z gwiazdami” i nawet w nudnym walcu była wulkanem seksu.

69. Kasia Cerekwicka
Kolejny dowód, że talent muzyczny i uroda chodzą w Polsce parami. Gdy ta olśniewająca blondynka debiutowała jakieś 20 lat temu, z miejsca podbiła serca mężczyzn, nawet przesadnie się nie rozbierając. Co akurat smuci.

68. Ola „Mishon” Kasprzyk
miszon.JPG
FOT. MACIEJ DĄBROWSKI

Jutuberka, influencerka, diaboliczna aktorka Bagińskiego i jeszcze długo można wymieniać – ale nam chodzi o to, że na żadnej innej kobiecie w Polsce tatuaże nie wyglądają tak seksownie.

67. Cymbarka
Urodziwa piastowska księżniczka, na której punkcie w XV w. oszalał austriacki książę. Jakieś 9 razy, co zapoczątkowało dynastię Habsburgów.

66. Anna Jagaciak
Urodę dziedziczy się w genach. Dalej na tej liście znajdziesz top modelkę Monikę „Jac” Jagaciak – ale jej siostra Anna, lekkoatletka, niewiele ustępuje jej urodą. A są głosy, że nie ustępuje wcale! Chyba chcemy poznać ich mamę...

65. Violetta Villas
Nie wypowiadamy się o ostatnich latach życia tej wielkiej śpiewaczki. Wypowiadamy się o początkach jej kariery. A w latach 60. XX wieku, „Villas” i „seksbomba” to były synonimy!

64. Monika Goździalska
Prezenterka telewizyjna, modelka i bizneswoman. Świetnie gotuje, choć wygląda, jakby nie jadła tego, co upichci. Chuda i gorąca – mniam.

63. Danuta Lato
lato.JPG
FOT. IMAGO/EAST NEWS

Jeśli pamiętasz lata 80. XX wieku, to z pewnością pamiętasz też noce (spędzone z rękami pod kołderką), w czasie których marzyłeś o polskiej gwieździe niemieckich filmów i magazynów dla panów. Ależ to był cyc...

62. Zula Pogorzelska
fija_26014_28.jpg

fot. Janusz Fila/FORUM
Piosenkarka, tancerka i „pierwsza skandalistka” międzywojennej stolicy. Nie słynęła z urody – ale z niesamowitego seksapilu. Wyobraź sobie: rok 1921 i laska publicznie śpiewa: „Ja się boję sama spać”. Czysty seks!

61. Aleksandra Nieśpielak
Aktorka nie tylko z koszmarnego „Kac Wawa”. Początek tysiąclecia należał do jej imponującego biustu, który, bądźmy szczerzy, zbyt mało eksponowała w filmach.

60. Patrycja Bubnowicz
170517CKM_Patrycja-MK35853.JPG

FOT. MARCIN KLABAN

Gwiazda polskiego Instagrama (blisko 300 tysięcy fanów!). Kształtnie zbudowana i chyba z alergią na ubrania, co bardzo lubimy.To była czwarta od końca dziesiątka rankingu 100 najseksowniejszych Polek na 100 lat niepodległości Polski. Resztę znajdziesz w listopadowym numerze CKM – tylko w kioskach!

ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Sobota 03.11.2018