100 najseksowniejszych Polek na 100 lat niepodległości Polski - pierwsza dziesiątka!

Za nami dziewięćdziesiąt najseksowniejszych kobiet w dziejach Polski. Pozostała tylko dziesiątka. Ostatnia, elitarna, żelazna dziesiątka najbardziej zachwycających Polek w historii. Seksowniejszych nie było. I być może już nigdy nie będzie.
okł.jpg


10. Ola Ciupa
ckm__MG_3141.JPG

FOT. TONY FARINA

Słowianka z krwi i kości, nie tylko dlatego, że zaczynała swoją karierę w ekipie Donatana. Dziś modelka i prezenterka o doskonałym ciele jest też didżejką – najseksowniejszą w Polsce.

9. Beata Tyszkiewicz
13245d.jpg

FOT. AKPA

Czystej krwi hrabina. I potwierdzenie, że błękitna krew jest naprawdę wyjątkowa. Czego filmy z lat 50. i 60. XX w. są drogocennym dowodem. Klasa, arystokracja i seks w jednej osobie!

8. Joanna Krupa
061_ckm_08.JPG

„Dżołana” zaczynała karierę modelki w Ameryce, ale status supergwiazdy osiągnęła w ojczystym kraju. I chyba nikogo to nie dziwi – takie ciało powinno stawiać się na pomnikach.

7. Magdalena Mielcarz
12985170_och-karol-ii-komedia_ORIGINAL.JPG

FOT. MAT. PRASOWE

Pomnik Krupy powinien być z brązu, a Magdy Mielcarz – z marmuru. Zjawiskowa modelka oraz aktorka rozsławia Polskę w całej Europie i we wszystkich epokach, od starożytności („Quo vadis”!) począwszy.

6. Pola Raksa
ddpimages_00392882.jpg

FOT. DDP Images/FORUM

„Za jej Poli Raksy twarz każdy by się zabić dał” – ten kawałek grupy Perfect sprawił, że ta supergwiazda polskiego kina lat 60. XX w. stała się nieśmiertelną ikoną. Nie ma żyjącego polskiego mężczyzny, który nie fantazjowałby kiedyś o ultraseksownej Marusi z „Czterech pancernych”. Nie ma.

5. Paula Tumala
CKM_080917_1208.JPG

FOT. ROBBY CYRON

Musiała się znaleźć na tej liście i długo walczyła o jeszcze wyższe miejsce. Modelka i ulubienica CKM, chodzący seks, a co najważniejsze, posiadaczka niewiarygodnie wielkich piersi. Mówimy to głośno: życie byłoby złe i smutne, gdyby nie epickie cycki Pauli!

4. Dorota Rabczewska
EN_01323586_0010.JPG

FOT. VIPHOTO/EAST NEWS

Doda potrafi być niewinnym aniołem i perwersyjną diablicą. Przyszłe pokolenia uznają tę piosenkarkę, celebrytkę, skandalistkę, a ostatnio także aktorkę, za seks-symbol początku XXI wieku. Wiemy to na 100 procent.

3. Julia Wieniawa
EN_01290812_0557.JPG

FOT. KAMIL PIKLIKIEWICZ/EAST NEWS

Aktorka, piosenkarka i idolka, której kariera toczy się ostatnio w zawrotnym tempie. Lecz my tu nie o karierze, a o jej doskonałym ciele, które Julia chętnie eksponuje (choć wciąż nie w takim stopniu, jakbyśmy chcieli...). Jeszcze nie ma 20 lat i wciąż nie pokazała wszystkiego – więc już robi nam się gorąco na samą myśl, co będzie dalej.

2. Aneta Kręglicka
akpa20181026_pokazzienia_jk_7527.jpg

FOT. AKPA

Bogini o nogach do nieba, która zawróciła w głowie nie tylko Polakom, ale i całemu światu. W 1989 roku Aneta Kręglicka została najpierw wybrana Miss Polonia, a potem Miss World – czyli została najpiękniejszą kobietą na Ziemi. To nasza jedyna rodaczka w dziejach cywilizacji, która zdobyła taki tytuł! Gdy w przyszłości zostanie opracowana metoda klonowania ludzi, żądamy, żeby Polskę reprezentowały właśnie jej geny.

1. Katarzyna Figura
KOJE_121114_10.JPG

FOT. JERZY KOŚNIK/FORUM

Seksbomba totalna, o której w latach 80. i 90. XX wieku marzył każdy polski mężczyzna (i nastolatek), a wielu marzy skrycie do dziś. Posiadaczka najlepszego ciała w dziejach polskiego kina – kto nie chciał zmienić się w krasnoludka wspinającego się po jej nagiej pupie w „Kingsajzie”, niech natychmiast zamknie ten CKM i opuści pomieszczenie! Naszym zdaniem figura Katarzyny Figury z tamtego filmu powinna być umieszczona w Muzeum Niepodległości niczym wzorzec metra z Sèvres. Bez cienia wątpliwości: to najseksowniejsza Polka w całej naszej historii. O takie kobiety walczyliśmy, walczymy i będziemy walczyć!

To była pierwsza dziesiątka rankingu 100 najseksowniejszych Polek na 100 lat niepodległości Polski. Cały ranking znajdziesz w listopadowym wydaniu CKM, w kioskach do końca listopada.

ckm-11-18-9d0d44b8672c24937079ae02113f028e_718536.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Środa 21.11.2018