Adele Grisoni – modelka u której możesz zamieszkać

Chcesz poczuć się jak król życia? Nic prostszego! Zamieszkaj w willi seksownej Adele Grisoni w upalnym Marrakeszu. Może jak będziesz miał szczęście, to ona z tobą pomieszka przez chwilę?

Adele Grisoni to bardzo seksowna modelka z Francji, która uwielbia gorący jak ona sama klimat, skąpe stroje kąpielowe i sukienki, pod które nie musi zakładać bielizny.

Piękna modelka nie ma jednak typowo europejskiej urody, a raczej bardziej północnoafrykańską. Oczywiście jest to zasługa tego, że Adele urodziła się w Maroku, gdzie zresztą obecnie mieszka. I z tym wiąże się właśnie najlepsza informacja – na swoim instagramowym profilu Grisoni umieszcza link do portalu Airbnb do swojej wielkiej prywatnej willi z basenem w właśnie w Maroku, a konkretnie w Marrakeszu, w której można na jakiś czas zamieszkać.

Wiecie, idea Airbnb polega na tym, że w trakcie waszego pobytu gospodarza nie ma w domu, jednak może gdybyście się postarali i wykrzesali z siebie maksimum uroku, to seksowna Adele zgodziłaby się z wami trochę pomieszkać? Zerknijcie w poniższą galerię – serio warto się postarać.


ZOBACZ TEŻ:

to jest to śniadanie, które można jeść oczami bez mrugnięcia.

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 24 lutego 2016Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/adelegrisoni/ Środa 27.09.2017