Aktorski talent - Kendall Karson

Wrażliwi faceci nie są dla niej wystarczająco dobrzy. Od jednego chciała aż 12 milionów dolarów za to, co jej zrobił. A przecież w jej branży mało się nie zarabia.

5.jpg


Jeśli nazwisko Ashley Youdan nic ci nie mówi, ale jej twarz wydaje ci się znajoma, znaczy, że oglądasz za dużo porno. Ale nie przejmuj się, jesteś w dobrym towarzystwie. Dziewczyna w branży dla dorosłych znana jest pod pseudonimem Kendall Karson.

Jej filmografia obejmuje klasyczne tytuły w stylu „Niegrzeczna sekretarka”, „Pogromcy staników 7”, czy „Dewianci”. Znana jest z tego, że mężczyznom nie odmawia i nie stroni od towarzystwa innych kobiet.

Nosi miseczkę D, a jeśli chodzi o pozostałe wymiary to w amerykańskiej skali wynoszą 32-25-37. W przeliczeniu na europejskie są mniej więcej idealne. Spójrz na zdjęcia, albo przypomnij sobie jakiś film, w jakim wystąpiła.

My też kojarzymy ją z obfitego biustu. Kendall nie zawsze była typem „złej dziewczynki”. Wychowała się w religijnej, konserwatywnej rodzinie. W szkole zdobywała same piątki. Po niej pracowała jako sprzedawczyni w sklepie odzieżowym.

Na szczęście na jej drodze pojawił się ktoś, kto naprowadził ją na właściwą drogę. I z nudnej, zwyczajnej dziewczyny, zrobił bożyszcze wszystkich mężczyzn oglądających filmy dla dorosłych. Szkoda byłoby, gdyby taki talent nigdy nie objawił się światu.

Swego czasu była w związku ze skrzypkiem Davidem Garrettem. Drogie panie, jeśli myślicie, że bycie z wrażliwym artystą to dobry pomysł, przeczytajcie jak to się skończyło dla Kendall. Wybierzcie nas – „prostaków” i „szowinistyczne świnie”, bo my nie będziemy was zmuszać do picia moczu.





Dodał(a): Mateusz Kryś / fot.:http://www.FameFlynet.biz/ Środa 15.02.2017