Alexis Mucci – dziewczyna z kreskówki

Bajki, dziary i słodycze to trzy rzeczy, które są najważniejsze w pełnym zabawy życiu tej niecodziennej dziewczyny. Jej fani wciąż powtarzają, że ma ciało jak z bajki i twarz jak z kreskówki anime.

Mucci urodziła się 17 stycznia 1988 roku w Pescarze we Włoszech. Mieszkała tam do 19 roku życia. Ukończyła Politechnikę w Turynie na wydziale inżynierii lotniczej i kosmicznej. Wiosną 2018 roku, Alex był uczestniczką 15. sezonu Grande Fratello, włoskiej wersji Big Brother.

Alexis to niezła gratka dla fanów mangi i anime. Nie dość, że sama uwielbia godzinami oglądać bajki, to sama wygląda jak postać jednej z nich, z czego bardzo często się śmieje. Bo w końcu w jej życiu chodzi głównie o bycie szczęśliwym i sprawianie, że na męskich twarzach też pojawi się uśmiech.

Warto wspomnieć, że jej uroda potrafi dzielić facetów. Niektórzy twierdzą, że wygląda zbyt zabawnie, żeby traktować ją poważnie. Jednak jest to zamierzony zabieg ze strony modelki, która zna się doskonale na makijażu i za jego pośrednictwem lubi prowokować. To właśnie dzięki temu na niektórych zdjęciach wygląda, jakby wyszła z komiksu. 

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 20.11.2020