Amy Markham - ulepi nawet pierogi!

Wobec takiego miksu etnicznego nie mogliśmy pozostać obojętni. W momencie kiedy zobaczyliśmy Amy, postanowiliśmy z nią pogadać i tradycyjnie… rozebrać naszą rozmówczynię.
amy markham


CKM.PL: Kiedy zaczęłaś przygodę z modelingiem?
Amy Markham: Kiedy miałam 19 lat. Zaczęło się od targów samochodowych. Potem pozowałam dla konkretnych firm i magazynów motoryzacyjnych. Od zawsze uwielbiałam samochody, więc naprawdę mnie to bawiło, że mogłam podróżować, poznawać ludzi i obcować z fajnymi furami.

CKM.PL: Najlepsza część twojego ciała?
Amy Markham: Myślę że oczy i cycki. Dostaję sporo komplementów odnośnie koloru moich oczu i kształtu moich piersi (śmiech)

CKM.PL: Zgadzam się i dlatego nie byłbym sobą gdybym nie zapytał… prawdziwe?
Amy Markham: Oczy tak, nie noszę soczewek (śmiech)

CKM.PL: Ekhm...
Amy Markham: Nie mogę zdradzić, ale zobacz – są miękkie i soczyste, tyle powinno cię interesować.

CKM.PL: Ty podrywasz czy ciebie podrywają?
Amy Markham: Zazwyczaj ja biegam za facetami. Gdy zawieszę oko na fajnym facetem, to jedynym celem jest zdobycie go na własność.

CKM.PL: Jak można poderwać ciebie?
Amy Markham: Lubię typ kujona, mądrali albo złego chłopca. Najlepszym sposobem jest zagadnie do mnie na jeden z moich ulubionych tematów, jak np.: Gwiezdne Wojny, motocykle, gotowanie albo na jakiś zabawny temat – może być o serialu Family Guy.

CKM.PL: Jakim tekstem dasz się wyrwać?
Amy Markham: Jakimkolwiek cytatem z serialu Family Guy albo American Dad, to moje ulubione programy!

CKM.PL: Co wiesz o polskich facetach?
Amy Markham: Słyszałam, że zazwyczaj pochodzą z dużych rodzin i lubią porządnie zjeść. Słyszałam też, że uwielbiają pić, bawić się i świetnie radzą sobie w łóżku.

CKM.PL: Jakie plany na przyszłość?
Amy Markham: Od przyszłego miesiąca wchodzę do studia i będę pracować nad własnym singlem. To będzie trochę elektroniczne, trochę housowe. Lubię też europejskie bity taneczne. Podpisałam właśnie kontrakt z wytwórnią na coś w tym stylu.

CKM.PL: Co robisz w wolnym czasie oprócz śpiewania?
Amy Markham: Uwielbiam gotować. Przyrządzam potrawy z różnych zakątków świata. Jestem w połowie Koreanką, a w połowie Amerykanką, ale dorastałem również w Niemczech i dużo podróżowałam po Europie. Umiem nawet gotować polskie pierogi! Mogę ci też zrobić gulasz, za którym przepada moja rodzina, a jak będziesz grzeczny, to spróbujesz moich zrazów.

CKM.PL: Chętnie, już mi ślina cieknie!
Amy Markham: Podnieś wzrok! Powinieneś wiedzieć, że zrazy wyglądają zupełnie inaczej…Amy Markham to ciekawe połączenie genów koreańskich i amerykańskich. Urodziła się w Seulu, w Korei Południowej, jednak dużo podróżowała. Jej ojciec był wojskowym i był delegowany do misji na całym świecie. Ma 22 lata i jest modelką od 3 lat. Zdobiła okładki magazynów, m.in.: GQ, FHM, Esquire, Vogue. Od czasu do czasu prowadzi programy telewizyjne. Znana jest ze swojego zamiłowania do zwierząt i zaangażowania w działania organizacji PETA. Zupełnie jak nasza Joanna Krupa.

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 20.08.2013