Amy Weber - MILF klasy światowej

W redakcyjnej sondzie „dostała” od redaktorów około 30 lat. I może inna modelka by się obraziła, ale nie Amy, która z takiego wyniku pewnie by się ucieszyła. Nie uwierzysz, ale ma 43 lata!
amy weber nago


I to jest akurat największy atut Amy Weber! Doświadczona i dojrzała kobieta nie zadaje zbędnych pytań, nie liczy na codzienne erupcje wulkanu uczuć, jest stabilna emocjonalnie, a do tego ten egzemplarz jest niezależny.

Amy Weber porzuciła studiowanie psychologii, by robić karierę w Los Angeles jako aktorka. Jednak jej wygląd przykuł uwagę reklamodawców, którzy docenili bardziej wygląd młodej dziewczyny z Illinois aniżeli jej talent do grania w filmach. Występowała więc w krótkich reklamówkach, na plakatach i billboardach.


W swoim celebryckim dorobku ma również udział w amerykańskim wrestlingu, gdzie była Divą WWE. Wspierała tam jedną z ekip. Grała m.in. w serialach „Melrose Place”, „Siódme Niebo”, „CSI: Las Vegas”, „Nagi Patrol”, a także w filmach „Crossroad” (jest producentką tego filmu), „Diablita”, „Transmorphers”, „Kontrakt”, „Joe Dirt” i w wielu innych.

Obecnie Amy Webber podbija listy przebojów swoimi popowo dyskotekowymi hitami, podobnymi do tych od Mandaryny. Ale my chyba jednak skupimy się na zdjęciach Amerykanki.

Poprzedni singiel Amy Weber - Let it rain:Bliższe naszemu sercu  (i uchu) obrazki z Amy Weber - sesja zdjęciowa:Dodał(a): pinky Środa 20.03.2013