Anastasia Kvitko – spójrz tylko na nią

Duża pupa w przypadku tej dziewczyny to mało powiedziane. Jeżeli masz dość wychudzonych dziewczyn, które wyglądają jak manekiny, Anastasia na pewno przypadnie ci do gustu.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Have a good weekend 💛 Photo @gladkova.ph 💕

Post udostępniony przez AK (@anastasiya_kvitko)


Anastasia urodziła się 25 listopada 1994 roku. Jako nastolatka przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Na początku zdecydowała się na słoneczne Miami, w którym roi się od pięknych kobiet. Mimo to gwieździe udało się przebić w gąszczu innych dziewczyn i zaczęła karierę modelki.

Po kilku latach spędzonych na Florydzie przeniosła się do Los Angeles z zamiarem rozpoczęcia pracy jako modelka w pełnym wymiarze godzin. Niestety przeszkodą okazały się jej spore wymiary – 97-63-107. Po odrzuceniu przez wiele agencji, zamiast ślubować utratę wagi, a przy tym swoich krągłości, postanowiła zmienić je w swój znak firmowy.

Ze względy na ciało o figurze klepsydry i sporych rozmiarów pupę jest nazywana rosyjską Kim Kardashian, aczkolwiek nie lubi tego określenia. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów: „Lubię Kim Kardashian, ale nie lubię być porównywany do niej – jest daleko za mną”.

Trzeba przyznać, że jest w tym sporo racji, bo Ana, w przeciwieństwie do Kim i jej sióstr, nie poprawiała sztucznie swojej urody. "Moje ciało jest wysportowane, mięśnie bioder wyćwiczone, pośladki najpiękniejsze, a na twarzy nie wykonałam żadnych operacji plastycznych".

Duża dziewczynka zasługuje na większą niż zwykle galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Niedziela 11.12.2022