Aniołki VS 2015: Monika JAC Jagaciak

Piękna JAC to mocny punkt pokazu Victoria’s Secret Fashion Show 2015. Monika to nie jedyna Polka idąca w słynnym pokazie, ale to nasz jedyny Aniołek w szeregach najsłynniejszych modelek świata.
JAC-VS-2015.jpg

Co prawda w pokazie idzie jeszcze Magdalena Frąckowiak, jednak nie ma ona statusu Aniołka, czyli jednej z 15 perełek eventu. W tym wielkim wydarzeniu bierze udział trzeci raz z rzędu. Do tej pory dzieliła wybieg również z innymi modelkami – wymienioną wcześniej Magdaleną oraz Kasią Struss.

Karierę zaczęła już w wieku 13 lat, gdy siostra dostrzegła w niej potencjał i namówiła na wizytę w agencji modelek. Rok później miała być jedną z twarzy Australian Fashion Week, ale wydawcy największy magazynów modowych protestowali przeciw jej młodemu wiekowi. Uznali, że 14-latka nie powinna reklamować ciuchów dla kobiet. Wtedy wprowadzono zapis regulujący tę kwestię. Od tamtej pory w pokazach mogą iść dziewczyny, które skończyły 16 rok życia.Monika JAC Jagaciak mimo wszystko zrobiła wielką karierę. Pracowała dla największych marek w świecie mody, m.in. dla: Marca Jacobsa, Valentino, Chanel, Calvina Kleina, YSL, Diora i Prady. Jej wymiary to 80-59-88 przy wzroście 178 cm. Poznanianka jest bardzo zaszczycona kontraktem z Victoria’s Secret i zapewnia, że słynny pokaz jest wielką zabawą.Pokaz Victoria’s Secret Fashion Show 2015 odbędzie się 8 listopada w Nowym Jorku. Relację będzie można obejrzeć 8 grudnia w stacji CBS. Podczas eventu wystąpią m.in.: Ellie Goulding, Selena Gomez i The Weekend.
Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: victoriassecret.com Poniedziałek 09.11.2015