Anna Maria Olbrycht - piękna Polka na obczyźnie

Ta Polka udowadnia, że najpiękniejsze kobiety pochodzą z naszego kraju. Nad jej urodą rozpływają się mężczyźni na całym świecie i ślinią się widząc ją w bikini albo bieliźnie.


Wystarczy jedno spojrzenie, aby domyślić się, skąd pochodzi. Ta piękna blondynka to Polka z krwi i kości, chociaż od dawna nie mieszka w naszym kraju. Często jednak odwiedza stolicę w związku ze swoją pracą.

Anna Maria Olbrycht bardzo wcześnie zaczęła karierę modelki, bo mając zaledwie 17 lat. Została dostrzeżona przez agenta w pewnym warszawskim centrum handlowym. Od tamtej pory zdobywa serca mężczyzn na całym świecie. Jej słowiańską urodę można podziwiać w wielu czasopismach z różnych krajów. Dużo podróżuje i można ją spotkać między innymi w Paryżu, Londynie albo Miami.

Nic dziwnego, że tak łatwo przychodzi jej wspinanie się po szczeblach kariery w branży modellingowej. Jej wymiary to 82-58-87. Jakby więc nie patrzeć, jej seksownym krągłościom bardzo ciężko się oprzeć, a lubi je pokazywać w skąpym bikini bądź bieliźnie.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Poniedziałek 11.03.2019