Anna Mucha nago w Playboyu

Bo Anna Mucha nie jedno ma oblicze...

anna mucha playboy.jpg

Anna Mucha na pewno nie jest grzeczną dziewczynką, co udowodniła swojego czasu w Playboyu. Jej nagie ciało można było podziwiać w dwóch całkiem różnych sesjach (magazyn miał dwie wersje okładek): czarno-białej, w ostrym klimacie, z dominacją w tle, gdzie Mucha pozowała z modelami (jeden z nich ugryzł ją nawet w poślada) oraz kolorowej, vintage'owej, gdzie wystąpiła z właściwym dla stylistyki bobrem. Po tej drugiej powiedziała: Jest full natural! Moim zdaniem ta sesja powinna być zatytułowana „Tak wyglądała cipka twojej matki”.
Anna Mucha Playboy
Oprócz pokazania się nago, Mucha udzieliła gazecie również wywiadu. Wyznała w nim, że poszłaby do łóżka z Megan Fox, a dawniej także Nicole Kidman (teraz bałaby się, że tej coś "strzeli, puści i będzie po sprawie") oraz, że pociąga ją Magda Cielecka.
Anna Mucha PlayboyAnna Mucha Playboy
Na urodzinach mojego brata podeszli do mnie jego dwaj koledzy z klasy z absurdalną prośbą o autograf. Obciach! Powiedziałam, że OK, ale pod warunkiem, że ściągną gacie, a ja podpiszę się na ich pośladkach. To był mój najszybszy podryw, jaki zaliczyłam!

Pewien facet zaczepił mnie w restauracji koszarowym dowcipem. Bardzo mnie to zabolało i byłam w stanie wylać buraczaną zupę na jego buraczany łeb. Nie zrobiłam tego, bo mój wrocławski przyjaciel – dżentelmen – niestety mi na to nie pozwolił.


Dodał(a): ckm.pl, fot. Playboy Piątek 28.09.2012