Anna Sophia Berglund - eks Hefnera

Miała być druhną narzeczonej Hugh Hefnera, ale została jego dziewczyną. Nie dziwimy się, że Playboy stracił dla niej głowę. Piekielnie kuszące kształty Anny wielu facetów zaciągnęłyby na dno kotła z płynną lawą.
anna-berglund.jpg

Anna Sophia Berglund ma podwójne obywatelstwo – amerykańskie i szwedzkie. Urodziła się w Skandynawii, ale wychowywała i dorastała w USA. Na jednej z imprez w posiadłości Playboya dostała zaproszenie na próbną sesję zdjęciową. Przyszła, rozebrała się, osobom decyzyjnym opadły szczęki, trafiła do magazynu, została Playmate stycznia 2011. Takie to proste. Jeśli jest się Szwedką. Hugh Hefner uwielbia blondynki z dużymi piersiami, a wymiary Anny Sophii Berglund – 91-64-91 (miseczka D) - kwalifikowały ją na rozkładówkę. I nie tylko tam.

Szwedka zaprzyjaźniła się z ówczesną narzeczoną Hugh Hefnera – Crystal Harris. Przyszła żona Playboya tak polubiła Annę, że poprosiła ją, by ta została druhną podczas jej ślubu. Ceremonia jednak się nie odbyła, panna młoda rozmyśliła się. Hugh odnalazł pocieszenie w Annie.

Anna Sophia Berglund już nie jest z Hefnerem, ale nadal wygląda obłędnie. Playmate nadal zajmuje się modelingiem, gra epizody w serialach i filmach oraz szlifuje aktorstwo w szkole. Tym razem pozowała do kampanii słynnej już wody mineralnej.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Czwartek 05.03.2015