Argentyńska fit bomba - Valentina Lequeux

Ta dziewczyna zmusi was do pójścia na siłownię. Albo wprawi w takie kompleksy, że będziecie przeglądać jej zdjęcia i płakać.

Nieważne czy Argentyna kojarzy wam się przede wszystkim z papieżem Franciszkiem, piłkarzem Leo Messim, czy na koszulce nosicie pochodzącego stamtąd rewolucjonistę Che Guevarę. Zapomnijcie o nich. Nową ikoną tego kraju w Ameryce Południowej zostaje Valentina Lequeux. Młoda modelka i trenerka fitness motywująca na youtubie kobiety do ćwiczeń, aby miały piękne tyłki. Jak najbardziej wspieramy tę inicjatywę i polecamy jej filmiki nie tylko płci pięknej. Bawiliśmy się przy nich doskonale.

Przeglądając jej zdjęcia na Instagramie niezwłocznie postanowiliśmy założyć koszulki i dresy oraz pobiec na siłownię. Jej kaloryfer na brzuchu może wprawić niejednego mężczyznę w zakłopotanie. Na szczęście nie można jej pomylić z żadnym mężczyzną. Bez wątpienia mamy do czynienia z pewną siebie, seksowną kobietą, która mogłaby nam spuścić łomot i bez problemu podnosi ciężkie opony z jakimi nie wstydziłby się zmierzyć Mariusz Pudzianowski. Obecnie mieszka w Miami, ale tamtejszemu słońcu pozwala dotrzeć w najzimniejsze zakątki na naszej planecie dzięki swojemu profilowi. W zamieszczanych tam zdjęciach często występuje w towarzystwie sztang, czy innych przyrządów do treningu. Ale nie dlatego zwróciliśmy na nią uwagę. Lubi pozować pod palmami w samym stroju kąpielowym i chętnie pokazuje swoje ciała. Nie stroni też od wypinania pupy wraz z równie ładnymi koleżankami. Biegliśmy się oświadczyć, ale niestety jest już zajęta. No cóż, jej mąż nie wkopie nam za oglądanie jej fotografii.


Dodał(a): Adam Nawrocki / fot.: https://www.instagram.com/valentinalequeux/ Czwartek 19.01.2017