Auto z napędem na 4 piersi

Zobacz, jak profesjonalnie umyć auto. Nadchodzi pora deszczowa, więc Twoja fura będzie coraz częściej ubabrana w błocie i kurzu. Dlatego modelki Toochi Kash i Ruby Palm pokazują najlepszą metodę dbania o czystość karoserii. Swojej i fury.
toochi-kash-ruby-palm.jpg

Bierzesz dwie gorące i seksowne modelki, koniecznie z wielkimi gąbkami, które przykrywa skąpe bikini. Dół zakrywają dwa paski materiału – jeden poziomy, drugi pionowy. Wjeżdżasz furą, ale najpierw musisz kupić zgrzewkę wody mineralnej, inna może być szkodliwa dla lakieru wozu. Na końcu stawiasz wiadro pełne piany i dajesz dziewczynom sygnał do startu.

Dziewczyny, jak na załączonych obrazkach, nadają się idealnie. Delikatnie obchodzą się z Twoim sprzętem, polerując go płynnymi ruchami i zwilżając w razie potrzeby. Ocierają się o niego piersiami i tyłeczkami. Czasem ich stroje zaczepiają się o sterczące elementy, a one rumienią się ze wstydu, ale nie przestają pielęgnacji i zbliżeń.Toochi Kash (czarne bikini), zwana również Italią Kash tak naprawdę nazywa się Natalia Salloum. Swój egzotyczny wygląd zawdzięcza korzeniom egipskim, libańskim i kubańskim. Ma 26 lat i wymiary 81-64-91 (miseczka C), a karierę w modelingu zaczęła w wieku 18 lat. Jest już rozpoznawalna, bo pokazywała swoje wdzięki m.in. w magazynach męskich czy motoryzacyjnych.

Ruby Palm (różowe bikini) to modelka mniej doświadczona, ale z olbrzymim potencjałem. Niewiele jest o niej informacji w sieci, bo jest na początku swojej ścieżki zawodowej, ale z jej walorami, to będzie długa droga w blasku fleszy.

Sesja powstała na Sunset Boulevard w West Hollywood w Kalifornii w ramach reklamy wody mineralnej 138.Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Czwartek 26.02.2015