Beth Ellen Hurrel – z klasą i z pazurem

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Beth to uosobienie łagodności i klasycznego piękna. Nic bardziej mylnego. W tej dziewczynie drzemie ogień, a Beth umiejętnie go podnieca. Nas również.

Najlepszy pokaz tego co gra jej w duszy Beth dała w klipie „The Runways”, gdzie pokazała swoją dziką naturę. Przed aparatem z kolei Beth zawsze znajduje sposób, by pokazać swoją elegancką i delikatną stronę.

Sama przyznaje, że czuje się seksowna, kiedy cieszy się chwilą i korzysta z życia. Największym afrodyzjakiem dla pięknej modelki jest poznawanie nieznanego, więc jako nieznani jej faceci mamy sporą szansę rozpalić jej zmysły. Albo przynajmniej możemy tak o sobie myśleć.Pochodząca z Sydney modelka uważa, że prawdziwy charakter człowieka, poznaje się po tym, jak traktuje ludzi, którzy nie mogą nic dla niego zrobić. Z kolei u mężczyzn najbardziej kręci ją pewność siebie.

Zapytana o to, jaką supermoc chciałaby posiadać bez wahania odparła, że chciałaby móc być niewidzialną. I wcale nie chodzi o to, że zamierza zniknąć z Instagrama i przestać pokazywać swoje doskonałe ciało. Beth po prostu korzystałaby z daru bycia niewidzialną, aby chodzić na darmowe koncerty i wiedzieć, co ludzie naprawdę myślą. 
My jednak możemy powiedzieć, że myślimy o Beth same dobre rzeczy i wcale nie musi znikać, żebyśmy mogli jej to powiedzieć. Wręcz przeciwnie. 
Dodał(a): CKM.PL / fot. Instagram Piątek 12.06.2020