Biust Marty Wierzbickiej - o co kaman [FOTO]

Marta Wierzbicka – posiadaczka najsłynniejszego w tej chwili młodego biustu w Polsce, pojawi się dziś w programie Kuby Wojewódzkiego.
marta wierzbicka biust

fot.: http://lubieszpinak.blogspot.com

Młodziutka aktorka z "Na Wspólnej" - Marta Wierzbicka - ma bardzo okazałe piersi, które niedawno wywołały wielkie poruszenie nie tylko wśród panów. Oceniamy, że zamieszanie będzie jeszcze większe, bo:
1. Wychwalać je dziś będzie naczelny szyderca kraju Kuba Wojewódzki
2. Marta w jednym z programów śniadaniowych stwierdziła, że od 15. roku życia jej biust rośnie i nie chce przestać.

22-letnia aktorka serialowa jest do tego stopnia zdesperowana, że myśli o chirurgicznym zmniejszeniu swoich klejnotów! Argumentuje to bólem pleców oraz dyskomfortem w życiu codziennym. Namawiamy więc Martę do skutecznej samoakceptacji siebie i swego ciała, w razie trudności chętnie pomożemy. A w kwestii pleców sugerujemy trening funkcjonalny, który wzmocni plecy młodej gwiazdki i pomoże jej utrzymać i tak świetną sylwetkę.


fot.: lubieszpinak.blogspot.com

Plotki głoszą, że Marta Wierzbicka miałaby wystąpić w Playboyu. Jest to o tyle wiarygodne, że sama w jednym z wywiadów potwierdziła chęć uwiecznienia swej młodości i obłędnych kształtów na zmysłowych zdjęciach.

Poniżej wideo backstage`owe z programu Kuba Wojewódzki, w którym gośćmi są Marta Wierzbicka i Abelard Giza (wywiad):Zobacz również co Marta Wierzbicka mówi na swoim videologu o występie u Kuby Wojewódzkiego:marta wierzbicka biust

Dodał(a): pinky Wtorek 19.03.2013