Boska ring girl – Carly Baker

Modelka, aktorka, ring girl, trenerka personalna, tancerka. Trudno połapać się we wszystkich profesjach, które wykonuje ta dziewczyna. Dlatego my nie będziemy nawet próbowali, tylko ograniczymy się do tego, co wiemy o niej najlepiej – Carly Baker jest po prostu niesamowicie gorącą laską.

Carly rozpoczęła swoją modelingową karierę już w wieku 14 lat. Wtedy to podpisała swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Dalej poszło już jak z górki. Jej urok i uroda zrobiły swoje i do dziś nasza bohaterka prezentowała swoje wdzięki na okładkach takich magazynów jak „Nuts” czy „FHM”, a jednym z najciekawszych jej sukcesów jest tytuł Miss Wimbledonu. Współpracowała także z takimi markami jak PlayStation czy Guitar Heroes. 

Obecnie, jak wskazuje tytuł tego tekstu, poświęciła się karierze ring girl i z reguły można dojrzeć ją paradującą w skąpych ciuszkach między rundami podczas walk UFC. My jednak nie będziemy wam kazać przeglądać tych wszystkich starć, żeby wyłowić boskie kształty Carly z tłumu. Po prostu pokażemy Wam je tutaj. Nie musicie dziękować. 


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/carlybaker55/ Środa 02.08.2017