Briana Agno – naga fintesiara

Sport i seks to samo zdrowie. W końcu jedno i drugie to aktywność, podczas której wytwarzają się endorfiny. Bri doskonale o tym wie, dlatego regularnie ćwiczy, a swoje zgrabne ciało pokazuje podczas seksownych sesji zdjęciowych.

Briana urodziła się 12 stycznia 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Wychowywała się w mieście Davis w słonecznej Kalifornii. Tamtejsza pogoda zawsze zachęcała ją do aktywnego spędzania czasu na powietrzu. To dlatego od najmłodszych lat była wyjątkowo wysportowana.

Zaczęła modelować w wieku 19 lat. Wcześniej uczęszczała na University of California-Davis, jednak kariera naukowa nie była jej pisana. Zamiast ślęczeć nad książkami, startowała w zawodach NPC Bikini. W międzyczasie pracowała też jako asystentka medyczna.

Jako modelka znana jest z artystycznego podejścia do fitnessu i nagich prac prezentujących jej umięśnione, ale zgrabne ciało. W przeszłości chciała zostać chirurgiem plastycznym, ale na szczęście padło na inną profesję zajmującą się figurą w sposób naturalny.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 12.11.2020