Caitlin Rice - bikini fitness

Wzięła się za siebie i ma jedne z najlepszych pośladków widzianych w sieci. Najpierw jednak była wychudzoną modelką, później szczupłą imprezowiczką z brzuszkiem piwnym.
Caitlin-Rice.jpg

Caitlin Rice w tej chwili jest jedną z najbardziej popularnych postaci na instagramie. To laska z kategorii bikini fitness, czyli z tych, które wyśmienicie wyrzeźbiły swoje ciała i pstrykają sobie samojebki w negliżu, zazwyczaj właśnie w strojach kąpielowych.

22-letnia Kanadyjka uznawana jest za główną konkurentkę Jen Selter – fitnessowej modelki, której pośladki okrzyknięto najlepszą pupą w sieci. Czy Caitlin zdetronizuje obecną królową bikini fitness? Decydują obserwujący, a tych panna Rice ma 220 tysięcy, czyli o ok. 2,6 miliona mniej. Ale zważywszy, że jest dość świeża w branży, ma jeszcze czas na nadrobienie różnicy.


Tym bardziej, że Caitlin ma za sobą ciekawą historię. W wieku 16 lat zaczęła przygodę w modelingu. Nie wyszło jej to na zdrowie – jadła fatalnie, chodziła niedożywiona, przyjmowała głodowe porcje. W końcu nie wytrzymała i porzuciła to zajęcie. Zaczęła imprezować i dostała lekkiego brzuszka. Wszystko zmieniło się, gdy poznała swojego obecnego faceta – Bradena. To on zmotywował ją do dbania o siebie i dziś jest jej największym wsparciem.

Caitlin jest w trakcie kończenia kursu na trenerkę personalną, po czym wraz z Bradenem chcą otworzyć swój klub fitness i uruchomić własną linię odzieżową. Kibicujemy Kanadyjce, licząc na to, że będzie mobilizować coraz więcej Polek i oczywiście zaczynamy ją obserwować na instagramie.Dodał(a): pinky / fot.: instagram.com/caitlinricefit Poniedziałek 31.03.2014