Charlie Riina - najpiekniejsza polska emigrantka

Coraz więcej międzynarodowych źródeł donosi, że Charlie Riina, czyli nasza polska Ania, jest jeszcze niekoronowaną najseksowniejszą kobietą świata. Podpisujemy się pod tym jako kolejne źródło!
charlie-riina-ania.jpg

Ania urodziła się w Polsce, ale wychowała w Kanadzie. W swojej karierze zdobywała tytuły Miss Bielizny Playboya, Miss Hawaiian Tropic czy Miss Toronto. Jej sesje pojawiły się w kilku międzynarodowych wydaniach Playboya, jej seksowne zdjęcia zdobiły również okładki tego magazynu. W ostatnich dniach odwiedziła Słowację, by wziąć udział w premierze okładki tamtejszego magazynu z króliczkami. Ania jest coraz bliżej polskiej edycji… Póki co zobacz piekielnie kuszące kształty (81-61-86, miseczka C) Charlie Riiny na plaży w Malibu.

Wygląda świetnie w sukni wieczorowej, w dresie, ale nade wszystko oszałamia, gdy założy bikini lub strój kąpielowy. Wtedy widać najlepiej, że swoje korzenie ma w Polsce! Dziarska laska znad Wisły podbija teraz jednak Kanadę, Stany Zjednoczone, państwa Ameryki Południowej oraz powoli każdy kolejny kraj. Spełnia się więc jej amerykańsko – kanadyjski sen. Ale Charlie aka Ania twardo stąpa po ziemi i zachowuje się jak twardzielka. W wolnych chwilach lubi ćwiczyć celność i refleks na strzelnicy.

Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: FameFlynet Środa 01.04.2015